26 червня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський, голова районної ради Сергій Волинський провели виробничу нараду з головами місцевих рад району з питання подальшої співпраці органів місцевого самоврядування та комунального підприємства «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської районної ради після його реорганізації рішенням 26 сесії районної ради 7 скликання в некомерційне підприємство.

  Нарада ініційована головним лікарем Центру Іваном Роздольським з метою спільного вирішення проблемних питань, що виникають за наслідками реформування первинної ланки медицини та недопущення зниження якості надання медичних послуг мешканцям громад.

  Іван Роздольський детально проаналізував ситуацію з підписання декларацій мешканцями району, ознайомив із змінами в системі фінансування первинної медико-санітарної допомоги з 1 липня 2018 року та переформатування установи в комунальне некомерційне підприємство.

  В ході обговорення подальшої співпраці керівники територіальних громад району висловились за необхідність збереження існуючої мережі комунальних закладів охорони здоров’я Погребищенського району.

  По більшості сільських рад досягнуто попередньої домовленості, що в разі виникнення труднощів з 1 липня 2018 року з утриманням фельдшерів та молодшого медичного персоналу, їх фінансову підтримку здійснюватимуть в тому числі і бюджети громад.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації