26 червня 2018 року, напередодні свята Основного Закону держави, в м. Погребище відбулися урочисті збори з нагоди 22-ї річниці Конституції України за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників установ та організацій, громадськості району, місцевих ЗМІ.

  З вітальним словом виступив голова районної ради Сергій Волинський, який зазначив, що 28 червня 1996 року перемогу здобули одвічні прагнення українського народу до самостійності та суверенітету, політичне розуміння, мудрість та верховенство національних інтересів.

  Саме цього потребує сьогоднішнє українське суспільство, яке стало на шлях європейського розвитку та процвітання. Однак, ствердивши соборність та свободу більш ніж два десятки років тому, сьогодні ми змушені доводити своє право бути європейською країною, відстоювати права і свободи у кривавій неоголошеній та підступній війні з російським агресором на Сході України. Тож маємо набратися терпіння і віри. Мусимо зробити все від нас залежне, щоб здолати незгоди, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський приєднуючись до привітань побажав учасникам зібрання, щоб закріплені Конституцією права і обов’язки стали принципом нашого повсякденного життя заради миру та процвітання.

  За високий професіоналізм, активну участь у громадському житті району та з нагоди 22-ї річниці Конституції України кращих представників територіальних громад району нагороджено Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради та грошовими винагородами. Серед нагороджених – працівники галузей культури, медицини сільського господарства, сфери послуг, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, переможці Всеукраїнських олімпіад та спортивних змагань.

  За активну участь у розбудові громадянського суспільства, волонтерську діяльність директора ТОВ «КОЛОС—МЕДІА», голову громадської організації «Спілка учасників АТО та інших бойових дій Погребищенського району» Миколу Маценка нагороджено Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації