Сьогодні, 2 липня, у приміщенні обласної державної адміністрації відбулось засідання Наглядової Ради Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області».

  Під час розгляду питань порядку денного, головою Наглядової Ради було обрано заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Крученюка.

  До порядку денного також були включені наступні питання: про затвердження звіту за І півріччя 2018 року про результати діяльності Установи «Агенції регіонального розвитку Вінницької області»; про затвердження плану діяльності на ІІ півріччя 2018 р.

  Установи; про визначення аудитора та затвердження умов договору, що укладається з ним та ініціювання проведення аудиторської перевірки фінансово-господарської Установи «Агенції регіонального розвитку Вінницької області» за 2017 рік, а також інші питання.

  Під час засідання директор Агенції Наталія Гижко поінформувала присутніх про ключові напрямки роботи інституції, такі як: регіональний розвиток, залучення інвестицій, розвиток малого та середнього бізнесу, організаційний розвиток. За її словами, протягом першого півріччя поточного року до заходів, які відбулись з ініціативи Агенції, долучилися майже 2 тис. учасників, серед яких були присутні: представники малого і середнього бізнесу, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій та фінансових установ.

  Протягом звітного періоду Агенцією було реалізовано семінари, тренінги та проекти різного спрямування. Зокрема, 27 червня 2018 р. відбувся одноденний семінар «Стандарти обслуговування інвестора в громаді», за підтримки Міністерства розвитку Республіки Польща. Натомість, упродовж березня-червня поточного року, за сприяння Агенції, 7 громад долучились до ініціативи «Мери за економічне зростання», результатом якої стало підписання семи меморандумів на рівні ОТГ.

  Також Агенцією у партнерстві з проектом EGOV4UKRAINE, проектом «Е-урядування задля підзвітності влади та участі громади» / Фонд Східна Європа, Академією електронного управління Естонії та Державного агентства з питань електронного урядування України, було проведено відповідні заходи для представників органів місцевого самоврядування Вінниччини.

  Крім цього, інституцією проведено ряд заходів, спрямованих на розвиток малого і середнього бізнесу, популяризації державних програм підтримки аграрного бізнесу тощо.

  За підсумками засідання Наглядової Ради Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» було погоджено всі питання, включені до порядку денного.

  Джерело: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/11992-na-vinnychchyni-vidbulos-cherhove-zasidannia-nahliadovoi-rady-ahentsii-rehionalnoho-rozvytku-vinnytskoi-oblasti