3 липня 2018 року відбулося чергове засідання районного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації П. Шафранського.

  Розглянуто питання щодо проведення аудиту доступності для маломобільних груп населення об’єктів житлового, громадського призначення та транспортної інфраструктури.

  Під час роботи районного комітету заслухано інформацію завідувача сектору містобудування та архітектури В.Коріненка про стан формування реєстру даних доступності об’єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів району, до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, який розміщено на офіційному сайті райдержадміністрації у рубриці «Доступність об’єктів».

  За результатами обговорення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації дано відповідні доручення, а організацій та установ району підготовлено рекомендації щодо приведення підвідомчих об’єктів загального користування у відповідність до вимог Указу Президента від 1 червня 2005 року №900 «Про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями».

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації