Сьогодні, 4 липня, Україна відзначає День Національної поліції. Керівництво району та м.Погребище взяло участь в урочистому зібранні працівників Погребищенського ВП Калинівської ВП ГУНП України у Вінницькій області з нагоди Дня Національної поліції України, яке відбулося в приміщенні відділу.

  Відкриваючи захід начальник Погребищенського відділу поліції Володимир Гавриш з нагоди професійного свята зачитав привітання від начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса, від себе особисто подякував особовому складу за особистий внесок у забезпечення виконання завдань з охорони правопорядку, нелегку та відповідальну роботу, сумлінну службу та вручив цінні подарунки.

  Присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам'ять колег, які загинули під час виконання службових обов’язків.

  Вітаючи із професійним святом, голова райдержадміністрації Іван Вінник побажав працівникам поліції з честю виконувати поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку як в державі, так і в нашому районі. Висловив вдячність за професіоналізм, самовідданість та сумлінне ставлення до служби. Він разом із головою районної ради Сергієм Волинським нагородили Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради і грошовими винагородами представників особового складу.

  Учасників заходу також привітали голова районної ради Сергій Волинський, керуючий справами виконкому міської ради Сергій Єфімовський.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації