В актовій залі адміністративного приміщення райспоживспілки зібралися різні покоління людей: які працювали у системі кооперації району і хто трудиться у наш час, забезпечуючи жителів щонайвіддаленішого населеного пункту товарами першої необхідності та продуктами харчування.

  Кооперативному руху України виповнюється 96 років і працівники системи споживчої кооперації довели її життєздатність на різних етапах розвитку.

  Незважаючи на складні суспільно-економічні чинники у державі, щоденно роблять це і сьогодні, виконуючи своє соціальне призначення та підвищуючи ефективність господарювання. У структурі нараховується 58 підприємств торгівлі і 11 — громадського харчування (це 100 працівників, у торгівлі — 69, в громадському харчуванні — 19, в інших галузях —12).

  За І квартал поточного року продано товарів населенню на суму 3 млн. 315 тис. грн., спостерігається ріст товарообігу у порівнянні з минулим роком.

  Ці цифри, які характеризують сьогоднішній стан споживчої кооперації, назвав у своїй вітальній промові перед колегами голова правління райспоживспілки, досвідчений керівник Микола Мотруніч.

  З нагоди професійного свята, яке відзначається завтра, представників галузі прийшли вітати перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Марина Нечипорук, учасники бойових дій Микола Маценко та Іван Романюк.

  За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток кооперативного руху та з нагоди професійного свята Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради і матеріальними відзнаками нагороджено заступника головного бухгалтера по фінансах, голову об’єднаного профспілкового комітету Катерину Турбаніст та контролера-касира ПР «Центральний ринок» Надію Покотило.

  Микола Мотруніч від імені правління райспоживспілки і профспілкового комітету вручив грамоти ветеранам галузі та сьогоднішнім працівникам кооперації.

  Голова громадської організації «Спілка учасників АТО та інших бойових дій Погребищенського району» Микола Маценко від імені бойових побратимів і волонтерів привітав присутніх у залі представників споживчих товариств та щиро подякував за ту благодійну допомогу, яку вони надають продукцією та товарами під час підготовки волонтерських поїздок на східні рубежі держави до наших військових.

  За матеріалами районної газети «Колос»