Про хід реформування медичної та освітянської галузей йшлося на нараді у голови райдержадміністрації Івана Вінника

  9 липня 2018 року голова райдержадміністрації Іван Вінник провів робочу нараду за участю керівництва районної ради, керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Він детально зупинився на питаннях, які розглядались під час щомісячної наради у голови облдержадміністрації Валерія Коровія з керівниками райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення регіону, зокрема гостро постало питання щодо підготовки перших класів до нового навчального року та активізації роботи з підписання декларацій мешканцями району з сімейними лікарями. Станом на 9 липня 2018 року в районі лише 35% жителів обрали сімейного лікаря.

  Про облаштування перших класів району та забезпечення їх обладнанням відповідно вимог «Нової української школи» до 1 вересня йшлося в інформації начальника відділу освіти райдержадміністрації Зінаїди Бутенко. Вона також поінформувала про стан підготовки освітніх закладів району до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.

  Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В.Ільчук поінформував про хід жнивної кампанії агропідприємствами району та зазначив, що урожайність ранньої групи зернових складає 45 ц/га.

  Про заходи, яких вжито щодо збереження статусу Погребищенської центральної районної лікарні доповіла Надія Коваленко, заступник головного лікаря.

  В ході наради розглянуто ще ряд питань, що потребують вирішення.

  За підсумками обговорення піднятих питань голова райдержадміністрації дав ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації