Сьогодні, 17 липня керівництво району провело зустріч із випускниками Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова та їх батьками, які навчались за кошти з районного бюджету відповідно до районної Програми місцевих стимулів для медичних працівників Погребищенського району.

  В ході зустрічі обговорено питання продовження навчання їх в інтернатурі та подальшого працевлаштування сімейними лікарями в Погребищенському районі.

  Як зазначив голова райдержадміністрації І.Вінник, з районного бюджету профінансовано повністю навчання трьох студентів, які відповідно до підписаних з ними угод мають повернутись працювати в район сімейними лікарями.

  Голова районної ради С.Волинський запевнив майбутніх лікарів, що вразі продовження співпраці, з районного бюджету буде профінансовано подальше навчання в інтернатурі та забезпечено не тільки роботою, а і житлом та службовим автомобілем.

  Головний лікар КУ «Погребищенський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Погребищенської районної ради»І. Роздольський поінформував про алгоритм роботи Центру в умовах реформування медичної галузі, наголосив на позитивних результатах, зокрема, зростанні зарплати сімейних лікарів до 20 тис.грн., облаштуванні сільських амбулаторій, будівництві Новофастівської амбулаторії із житлом для лікаря і забезпеченні автомобілем.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації