19 липня голова районної державної адміністрації Іван Вінник провів засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.

  Про підготовку навчальних закладів району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду та заходи, які вживаються щодо закупівлі твердого палива поінформувала Зінаїда Бутенко – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

  Головний лікар КУ „Погребищенський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Погребищенської районної ради” Іван Роздольський ознайомив із ходом підготовки лікувальних закладів, а головний спеціаліст сектору культури та туризму райдержадміністрації Альона Путишина - закладів культури району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.

  Про порядок одержання дозволів Управління Держпраці на експлуатацію котлів потужністю 100 кВт та більше і проходження навчання з питань охорони праці відповідальними особами, операторами та машиністами (кочегарами) котелень розповіла головний спеціаліст з охорони, оплати і нормування праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

  Державний інспектор Державної інспекції з енергетичного нагляду у Вінницькій області Василь Крищук поінформував про алгоритм підготовки, оформлення та порядку підписання актів готовності до опалювального періоду. Щодо встановлення, переобладнання та перевірки газових лічильників йшлося в інформації фахівця із адміністративної діяльності Погребищенської дільниці Гайсинського ПАТ Віктора Павлика.

  За результатами заслуханих інформацій прийнято рішення активізувати роботу з підготовки закладів соціально - комунальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації