6 серпня 2018 року голова райдержадміністрації Іван Вінник провів щотижневу нараду за участі керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Про збір урожаю сільськогосподарських культур та сплату за оренду паїв інформував начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентин Ільчук.

  Начальник відділу освіти райдержадміністрації Зінаїда Бутенко доповіла про готовність на 80% закладів освіти до нового навчального року та повідомила, що на сьогодні через систему ProZorro завершено тендерні процедури для придбання 16 ноутбуків відповідно до вимог «Нової української школи».

  В ході наради розглянуто ряд актуальних питань, зокрема про:

- підготовку до відзначення в районі Дня незалежності України; - хід реформування первинної ланки медицини району та спеціалізацію центральної районної лікарні; - підготовку до проведення в м.Погребище I Всеукраїнського форуму «Україна сакральна»; - підготовку до проведення позачергової сесії районної ради.

  За підсумками обговорення піднятих питань дано ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації