Продовжується огляд закладів освіти робочими комісійними групами для перевірки їх готовності до нового навчального року.

  Голова райдержадміністрації Іван Вінник спільно начальником відділу освіти райдержадміністрації Зінаїдою Бутенко, завідувачкою районним методичним кабінетом Тетяною Сидорук, заступником начальника - начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Погребищенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Оксандром Свящуком, провідним фахівецем Погребищенського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області Денисом Томашевським 13-14 серпня 2018 року здійснили об’їзд шкіл та дитячих садочків сіл Очеретня, Погребище друге, Спичинці, Ширмівка та м.Погребище.

  Комісія оглянула приміщення закладів, пришкільні території, харчоблоки, котельні, ознайомилася з навчальними планами роботи тощо. В ході перевірки особлива увага була приділена питанням облаштування перших класів, відповідно до вимог «Нової української школи».

  Усі навчальні та виховні заклади продемонстрували належну готовність до нового 2018/2019 навчального року. Працівникам закладів разом з батьками та спонсорами вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови для навчання школярів і виховання дошкільнят.

  З висновку комісії випливає, що всі загальноосвітні і дошкільні навчальні заклади в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, нормам протипожежної безпеки, мають матеріально-технічне забезпечення для здійснення навчально-виховного процесу у новому навчальному році.

  Голова райдержадміністрації Іван Вінник, аналізуючи підсумки об’їзду, окреслив ті проблемні питання, які потрібно вирішити кожному навчальному закладу та зауважив, що наразі необхідно зосередити всі зусилля на завершенні створення належних умов для першокласників. Він наголосив, що на сьогодні створення нового освітнього простору з урахуванням комфортних умов та впровадження інноваційних підходів у навчанні є одним із найбільш важливих завдань під час втілення концепції нової української школи, аби навчально-виховний процес проходив максимально продуктивно.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації