На виконання доручення голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія щодо облаштування перших класів, відповідно до вимог «Нової української школи» начальник відділу контролю за реалізацією матеріалів ревізій і перевірок Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Ткаченко та голова райдержадміністрації Іван Вінник разом із начальником відділу освіти райдержадміністрації Зінаїдою Бутенко проінспектували школи району.

  Зокрема, вони відвідали Погребищенські №1 та №2, Гопчицьку, Дзюньківську ЗОШ І-ІІІ ступенів та ознайомились із класними кімнатами в яких розпочнеться навчання першокласників відповідно до вимог «Нової української школи».

  В класних кімнатах завершено ремонтні роботи та триває облаштування навчальних зон за стандартами новітнього освітнього простору для першокласників. Зокрема, закуплено 16 ноутбуків на суму 173900 грн. Проводиться повторна процедура по закупівлі одномісних парт в кількості 260 шт. на суму 321000 грн. та 26 комплектів дидактичного матеріалу на суму 355000 грн.

  Завершальним етапом облаштування класної кімнати буде встановлення необхідних меблів для навчального сектору, аби до 1 вересня всі перші класи району були повністю готові до нового навчального року та початку занять першокласників.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації