Іван Вінник взяв участь в нараді – семінарі для керівників освітніх закладів щодо організації освітнього простору в рамках «Нової української школи»

  16.08.2018 року на базі Погребищенських міських шкіл №1, №2 з участю голови районної державної адміністрації Івана Вінника та начальника віддлілу освіти Зінаїди Бутенко відбулася нарада – семінар для директорів шкіл з питань готовності до початку нового навчального року шкільних кімнат для учнів 1 – х класів згідно вимог «Нової української школи».

  Організація освітнього простору шкільної кімнати вимагає широкого використання ІКТ, нових мультимедійних засобів навчання, оновлення навчального обладнання, змінних тематичних стендів, осередків для гри, оснащених настільними іграми, куточка живої природи для проведення дослідів: осередок відпочинку з килимом для сидіння та гри, кріслами – пуфами, подушками з м'яким покриттям; дитяча класна кімната; осередок вчителя, оснащений шафами для зберігання дидактичного матеріалу, комп'ютером тощо.

  Враховуючи такі особливості освітнього середовища «Нової української школи», місцева влада та відділ освіти забезпечує освітні заклади даним обладнанням.

  Учасники семінару ознайомилися з найкращими напрацюваннями Погребищенських ЗОШ №1, №2 І-ІІІ ст. щодо укомплектування освітніх осередків і створення умов навчання та виховання учнів 1 – х класів відповідно до реформи. Їм був представлений дизайн освітніх осередків ( просторів) шкільних кімнат.

  Завідувач районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Т.Сидорук