Шановні жителі Погребищенського району!

  Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора та 27-ої річниці незалежності України.

  Ця дата втілює в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. І саме прапор став символом незалежності, слави і відродження України.

  День Незалежності в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Ми зрозуміли, що самі повинні творити свою долю.

  Україна й сьогодні виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне життя.

  Вже п’ятий рік поспіль ми відзначаємо День Державного Прапора та День Незалежності у час, коли на сході країни триває неоголошена війна за єдність, незалежність та право українців самим обирати своє майбутнє. Кращі сини нашої Батьківщини щодня ризикують життям заради миру та спокою на рідній землі.

  Схиляємо голови перед усіма Героями, які поклали свої життя за Україну. Вічна пам'ять їм, честь і слава!

  Віримо, що тільки згуртованість і об’єднання зусиль влади та громадськості дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення та забезпечити мир і вихід України на нові рубежі економічного і соціального розвитку.

  Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. Нехай впевненість у кращому майбутньому окрилює на нові звершення в ім’я Соборної Незалежної України.

Голова районної державної адміністрації І. Вінник
Голова районної ради С. Волинський