24 серпня 2018 року у м.Погребище відбулася патріотична хода до Козацького хреста «Борцям за волю України», приурочена Дню незалежності України та полеглим за свободу і майбутнє України, ініційована активістами громадських організацій воїнів-учасників антитерористичної операції.

  Учасники заходу пройшли від міської ради до Козацького Хреста «Борцям за волю України» і поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та Козацького Хреста «Борцям за волю України».

  В заході взяли участь голова райдержадміністрації Іван Вінник, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, учасників АТО та їх сімей, трудових колективів, організацій, установ, патріотична громадськість.

  О 10.15год. учасники ходи приєднались до загальнонаціональної хвилини мовчання. Священники Української Православної Церкви Київського Патріархату біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та Козацького Хреста «Борцям за волю України» відслужили молебень за захисників України та встановлення миру на нашій землі.

  Біля Козацького Хреста до учасників заходу звернулись Благочинний УПЦ КП Погребищенського району о. Богдан, міський голова Анатолій Білик, голова Погребищенської районної ради Сергій Волинський, голова громадської організації «Спілка учасників антитерористичної операції та інших бойових дій Погребищенського району» Микола Маценко, керівник відокремленого підрозділу громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Погребищенського районного округу Іван Романюк, депутат районної ради Сергій Скарбовійчук. У своїх виступах вони привітали із Днем незалежності України та наголосили, що тільки через активну життєву позицію, патріотизм, усвідомлення нас українцями ми зможемо здолати російського агресора, зберегти єдину неподільну суверенну Україну, примножувати її здобутки. Вони побажали усім присутнім миру, добра, щастя та всіляких гараздів.

  За активну участь у підтримці волонтерського руху голова громадської організації «Спілка учасників антитерористичної операції та інших бойових дій Погребищенського району» Микола Маценко вручив медаль «За гідність та патріотизм» настоятелю храму Андрія Первозванного УПЦ КП о. Петру та подякував усім присутнім, за підтримку ініціативи спілки та участь у заході.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації