28 серпня 2018 року за участю голови райдержадміністрації Івана Вінника, голови районної ради Сергія Волинського, Погребищенського міського голови Анатолія Білика, районного педіатра Людмили Лещук, директорів та голів профспілкових комітетів, вчителів шкіл, методистів райметодкабінету, завідувачів дошкільних закладів району, керівників районних методичних об’єднань в приміщенні Погребищенської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. відбулася розширена серпнева колегія відділу освіти райдержадміністрації.

  Про підсумки роботи за 2017 – 2018 навчальний рік та завдання на 2018 – 2019 навчальний рік йшлося у доповіді начальника відділу освіти райдержадміністрації Зінаїди Бутенко. Вона, зокрема, зазначила, що у 2018 – 2019 навчальному році поріг 25 закладів освіти переступлять 2560 учнів, яких будуть навчати 459 педагогів та обслуговувати 327 технічних працівників.

  Головним у цьому навчальному році будуть наші першокласники, а їх є 256 і будуть навчатися в 22 класах, 7 дітей, на жаль, на індивідуальній формі навчання. Працювати у рамках Нової української школи будуть 26 педагогів, які за відповідними програмами Міністерства освіти і науки України пройшли навчання. Відповідне навчання пройшли керівники всіх закладів освіти та вчителі іноземної мови.

  Для забезпечення та доступності загальної середньої освіти "Нова українська школа" з державної субвенції було виділено 888600,00 грн. та 90000,00 грн. з місцевого бюджету для придбання комп’ютерного обладнання, дидактичного матеріалу та меблів для 1 класу.

  На даний час закуплено 16 ноутбуків на суму 173 900 грн. Для 1 класів усіх шкіл району будуть закуплені одномісні парти відповідно до вимог «Нової української школи» на суму 312 000 грн. та дидактичний матеріал – 355 000 грн. Відділом освіти станом на 28.08.2018 року від данської компанії The Lego Foundation отримано 265 наборів Six Bricks та 33 LEGO Play Box.

  Керівник освіти району також окреслила основні завдання та напрями розвитку освітньої галузі району на 2018 – 2019 навчальний рік.

  В обговоренні доповіді взяли участь, ознайомили колег з позитивним досвідом роботи на місцях Наталія Карпович - вихователь – методист Погребищенського ДНЗ №3, Алла Богдан – вчитель початкових класів Гопчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Людмила Лещук - районний педіатр Погребищенської ЦРЛ, Наталія Боднарчук – голова профспілки працівників освіти і науки Погребищенського району

  Голова райдержадміністрації Іван Вінник привітав учасників колегії з початком нового навчального року, подякував за належну підготовку закладів освіти до нового навчального року, окреслив ряд пріоритетних завдань, які стоять перед владою щодо розвитку освітянської галузі району, акцентував увагу на основних етапах щодо результативності роботи освітніх установ крізь призму вимог «Нової української школи». Іван Васильович також звернув увагу на важливість патріотичного виховання серед учнівської молоді в умовах російської військової агресії та ідеологічної війни і висловив надію на відновлення миру і спокою на Сході держави.

  Голова районної ради Сергій Волинський та Погребищенський міський голова Анатолій Білик долучились до привітань педагогів району із початком нового навчального року

  За підсумками 2017 – 2018 навчального року кращим вчителям та педагогічним колективам за багаторічну сумлінну працю вручили грамоти відділу освіти райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації