28 квітня 2016 року голова райдержадміністрації І. Вінник провів засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь голова районної ради С. Волинський, голови виконавчих комітетів місцевих рад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представники районних громадських організацій та політичних партій. На розгляд колегії виносилася низка питань, особливо актуальних для життя району.

  Про підсумки соціально-економічного розвитку за І квартал та основні завдання на ІІ квартал 2016 року доповіла в.о. начальника відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації М. Нечипорук. Зокрема, вона зазначила, що райдержадміністрацією продовжується робота в напрямку залучення інвестицій в соціально-економічний розвиток району. З початку 2016 року на тринадцятий обласний конкурс подано 28 проектів від територіальних громад. На міжнародний конкурс турецького агентства ТІКА подано два проекти для отримання грантів по реконструкції очисних споруд Погребищенської ЦРЛ та по заміні вікон в Погребищенській ЗОШ №2 І-ІІІ ст. В секторі промислового виробництва відслідковується негативна тенденція, яка потребує додаткових заходів для залучення інвесторів в промисловий комплекс району та об’єктів з переробки сільськогосподарської продукції. В районі проведено інвентаризацію вільних промислових майданчиків, визначено ряд перспективних проектів з впровадження сучасних міні – заводів, які потребують не менше капіталовкладень.

  За інформацією заступника начальника управління фінансів райдержадміністрації О. Недошовенка зведений бюджет району по дохідній частині загального фонду по власних і закріплених доходах за І квартал 2016 року виконано на 158,8%, бюджети сільських рад по загальному фонду за 3 місяці 2016 року виконано на 191,6 %. Потреба коштів на оплату праці в галузі освіти району становить більше 2 млн. грн. Проводиться оптимізація мережі загальноосвітніх закладів району.

  З інформацією про хід проведення двомісячника та санітарних днів з озеленення і благоустрою території населених пунктів району в 2016 році виступила завідувач сектору розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації О. Партика, яка зазначила, що загалом упорядковано 90,92 га території парків, скверів, алей, посаджено 7,05 га нових квітників і газонів, упорядковано 30 сміттєзвалищ та ліквідовано 56 несанкціонованих сміттєзвалищ, розчищено та упорядковано 12 джерел, очищено від сміття 35,7 км. берегів.

  Про роботу Погребищенського районного сектору управління ДСНС України у Вінницькій області доповів головний фахівець Погребищенського районного сектору Д. Томашевський.

  По питанню стану виконання, в порядку контролю, вимог чинного законодавства щодо захисту прав та інтересів дітей заслухали начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Л. Гарнагу.

  Стан виконавської дисципліни та організації контролю за виконанням документів вищестоящих органів влади та власних в структурних підрозділах райдержадміністрації за підсумками роботи в І кварталі 2016 року охарактеризувала Л. Хоменко, завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації.

  Колегією рекомендовано голові райдержадміністрації прийняти відповідне розпорядження щодо вирішення піднятих на засіданні проблем.

  Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і громадськістю апарату районної державної адміністрації