Щороку перший дзвінок сповіщає про початок занять у школах та про прекрасну мандрівку до країни Знань. У 2018 – 2019 навчальному році поріг 25 закладів освіти переступили 2560 учнів, яких будуть навчати 459 педагогів та обслуговувати 327 технічних працівників. Головними у цьому навчальному році будуть 256 першокласників, які розпочинають навчання відповідно до вимог «Нової української школи».

  Постійно переймаються проблемами освіти представники районної влади, депутатський склад органів місцевого самоврядування, керівники суб’єктів господарювання.

  У гості до школярів цього дня завітали батьки, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, керівники та представники суб’єктів господарювання, духовенство, представники ЗМІ.

  Голова Погребищенської райдержадміністрації Іван Вінник побував на святі першого дзвоника у Степанківській ЗОШ І-ІІІ ст. та передав першокласникам ноутбук. Вітаючи присутніх із святом, Іван Васильович зазначив: «Сьогодні вік новітніх технологій. Нова українська школа – це виявлення та розвиток здібностей, вмінь та навичок дитини до тих чи інших предметів, підготовку її до дорослого життя». Він також наголосив, що за останні роки змінилась наша свідомість, формується громадянське суспільство. І тільки завдяки вихованим, освіченим, цілеспрямованим і працьовитим поколінням країна матиме гідне майбутнє, стане сильною та процвітаючою. Він побажав усім присутнім на святі миру та злагоди, вчителям та учням-наснаги у роботі, успіхів у навчанні, професійного задоволення й творчих здобутків.

  Із теплим напутніми словами та найкращими побажаннями до першокласників, випускників, педагогів та всіх присутніх звертались Черемошненський сільський голова Василь Омельчук, настоятель місцевого православного храму отець Володимир.

  Одинадцятикласники привітали першокласників та подарували глечик-оберіг, кульки, торт і під оплески і звуки маршу завели на перший у їх житті урок.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації