3 вересня 2018 року голова райдержадміністрації Іван Вінник провів щотижневу нараду за участі керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський поінформував про участь у обласному інструкторсько-методичному зборі з командуванням, посадовими особами області та військових комісаріатів, підпорядкованих оперативному командуванню «Південь» з питань належної підготовки до призовної кампанії восени. Він також наголосив на активізації роботи по завершенню підготовки до опалювального періоду, проведенню моніторингу щодо початку навчання дітей, що перебувають в складних соціальних умовах.

  Начальник відділу освіти райдержадміністрації Зінаїда Бутенко доповіла про початок нового навчального року.

  Про хід осінньо-польових робіт інформував Валентин Ільчук, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації. Він зазначив, що станом на 1 вересня 2018 року зібрано 95 тис. т ранньої групи зернових при врожайності 51 ц/га, що є одним із найкращих показників у області.

  В ході наради розглянуто ряд актуальних питань, зокрема, про:

  • відзначення в районі Дня підприємця;
  • завершення облаштування приміщення призовної комісії;
  • підготовку до сортування побутових відходів у м.Погребище;
  • підготовку матеріалів на позачергову чергову сесію районної ради.

  За підсумками обговорення піднятих питань дано ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації