6 вересня 2018 року жительці м. Погребище Басюк Надії Михайлівні виповнилось 100 років. У свій столітній ювілей довгожителька у теплому сімейному оточенні зустрічала гостей та приймала найщиріші вітання.

  Привітати Надію Михайлівну з її славним ювілеєм завітали голова райдержадміністрації Іван Вінник, міський голова Анатолій Білик, голова районної організації ветеранів України Надія Сінкевич, учасник хору «Ветеран» Погребищенського районного будинку культури Сергій Калін.

  Голова райдержадміністрації Іван Вінник вручив довгожительці Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради, а також подарунок. «Ми маємо приємну місію сьогодні привітати Вас зі столітнім ювілеєм. Радію, що, переживши чимало буремних подій, Ви стали свідком народження незалежної Української держави і сьогодні зустрічаєте поважний ювілей у колі рідних і близьких людей. Вклоняюся Вашій життєвій силі та мудрості, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови», – зазначив Іван Васильович, вітаючи ювілярку.

  Міський голова Анатолій Білик висловив слова вдячності Надії Михайлівні за її добросовісну працю, добропорядне виховання дітей та онуків і за яскравий приклад людяності, мужності та порядності, та побажав їй міцного здоров’я, родинного затишку, радості й добра, турботи від рідних.

  Зі щирими побажаннями та подарунком привітали ювілярку також голова районної організації ветеранів України Надія Сінкевич, учасник хору «Ветеран» Погребищенського районного будинку культури Сергій Калін.

  В свою чергу ювілярка подякувала усім за вітання та сердечно побажала кожному щастя, здоров’я, добробуту та благополуччя у сім’ях.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації