У другу неділю вересня своє професійне свято відзначать працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

  З цієї нагоди 7 вересня 2018 року голова райдержадміністрації Іван Вінник та голова районної ради Сергій Волинський привітали колектив Погребищенської дільниці Гайсинського відділення ПАТ «Вінницягаз» з професійним святом.

  Голова райдержадміністрації Іван Вінник у вітальному слові наголосив, що працівники галузі надроссянського краю докладають усі свої сили, професійне вміння, трудову звитягу для задоволення енергетичних потреб району і його населення.

  Голова районної ради Сергій Волинський також приєднався до привітань, зазначивши, що незважаючи на виклики сьогодення колектив дільниці робить усе можливе, аби в оселях мешканців були тепло та комфорт.

  Вони побажали працівникам міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів.

  Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради нагороджено Людмилу Ковальчук, диспетчера аварійно-диспетчерської служби Погребищенської дільниці Гайсинського відділення ПАТ «Вінницягаз», Петра Сугака, водія Погребищенської дільниці Гайсинського відділення ПАТ «Вінницягаз» та Богдана Зайченка, менеджера АЗС № ВН 15, м. Погребище.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації