План приміщення ЦНАПу (Відкрити)

 

Інформаційний ролик "Право на землю" № 1

Інформаційний ролик "Право на землю" № 2

Інформаційний ролик Право на землю № 3

Інформаційний ролик Право на землю № 4

Інформаційний ролик Право на землю № 5

 


 

Адміністративні послуги Погребищенської РДА

 
 
Web-камера ЦНАП
 

 

  Центр надання адміністративних послуг Погребищенської райдержадміністрації

 
  Контактний телефон (04346) 2-11-49
  0989798071
  0954053750
 
  Офіційний сайт Погребищенської райдержадміністрації http://pogrda.gov.ua/
 
  Графік роботи Центру надання адміністративних послуг Погребищенської райдержадміністрації
- понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця з 8.00 год. до 16.00 год.;
- середа з 8.00 год. до 20.00 год.;
- субота, неділя – вихідні дні.
 
  Графік прийому суб’єктів звернень
- понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця з 8.00 год. до 15.00 год.;
- середа з 8.00 год. до 20.00 год.;
- субота, неділя – вихідні дні.
 
  Прийом суб’єктів звернень здійснювати без перерви на обід.
 
  Центр надання адміністративних послуг - це постійно діючий робочий орган, створений 22 березня 2013 року розпорядженням голови райдержадміністрації №68, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг за принципом «єдиного вікна».
 
  В Центрі надання адміністративних послуг створенні доступні і зручні умови для швидкого вирішення будь-яких проблем громадян, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя, унеможливлює будь - які корупційні діяння з боку посадових осіб адміністративних органів.
 
  Консультації щодо отримання послуг жителі району можуть отримати як у телефонному режимі, так і через веб-сайт Погребищенської райдержадміністрації http://pogrda.gov.ua/ у розділі «Центр надання адміністративних послуг», де у повному обсязі розміщена інформація про функції, завдання та основні напрями діяльності ЦНАПу, інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, перелік необхідних документів для отримання певної послуги, можливість завантажити електронні форми заяв. Дуже важливо що робота Центру побудована прозоро, зрозуміло і чітко.
 
  Основні принципи роботи
 
  Основними принципами в роботі з відвідувачами в Центрі є ввічливе ставлення до кожного відвідувача, розуміння проблем з якими звертається до нього відвідувачі, прагнення максимально швидко знайти їх рішення.
 • доступність та зручність отримання послуг для всіх фізичних та юридичних осіб;
 • рівність перед законом;
 • організаційна єдність;
 • відкритість та прозорість;
 • орієнтація на суб’єкта звернення;
 • зрозумілість процедур;
 • оперативність та своєчасність у вирішенні питань;
 • забезпечення доступу суб’єктів звернень до інформації про стан, хід та результати розгляду їх звернень.
 
  Основні завдання
 • створення доступних та зручних умов для отримання суб’єктами звернень адміністративних послуг;
 • спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;
 • забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.
 • запобігання корупції, ліквідація посередницьких послуг при наданні адміністративних послуг;
 • організаційне забезпечення надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень
 
   Закон України «Про адміністративні послуги» (06.09.2012 № 5203-VI) визначає правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб.
 
  Адміністративна послуга — результат здійснення владних повноважень суб`єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов`язків такої особи відповідно до закону.
 
  Суб’єкт звернення — фізична особа, юридична особа, яка звертається за отриманням адміністративних послуг.
 
  Суб`єкт надання адміністративної послуги — орган виконавчої влади, інший державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги.
 
  Вимоги Закону України поширюються на надання суб`єктом надання адміністративних послуг витягів та виписок з реєстрів, свідоцтв, довідок, копій, дублікатів документів та інші передбачені законом дії, у результаті яких суб`єкту звернення, а також об`єкту, що перебуває в його власності, володінні чи користуванні, надається або підтверджується певний юридичний статус та/або факт.
 
  Фізична особа, у тому числі фізична особа-підприємець, має право на отримання адміністративної послуги незалежно від реєстрації її місця проживання чи місця перебування, крім випадків, установлених законом. Юридична особа має право на отримання адміністративної послуги за місцезнаходженням такої особи або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням відповідного об`єкту.

 

  Розпорядження № 212 Про надання послуги «Мобільний адміністратор» (Скачати)