Список організацій, підприємств, установ району

 

Назва Прізвище ім’я, по батькові керівника   Роб.\секр.
ТОВ «Ржевуськ млин» Хоменко Олександр Миколайович 2-24-66
ТОВ «Зерногрупа ЛТД» Бараболя Юрій Дмитрович 2-13-06   2-26-51
ТОВ ПК «Зоря Поділля» Глинецький Андрій Миколайович 2-14-10
СТОВ "Білашківське" с. Білашки Новохацький Володимир Петрович 2-47-24
ППА "Вікторія" м. Погребище Пушкар Андрій Олексійович 2-22-77
TOB "ТАК-АГРО" с. Борщагівка Клековкін Олексій Володимирович 04560 5-11- 85
СФГ "Бухнівське" с.Бухни Тимощук Павло Петрович 2-66-21
ФГ "Дружба-Л" с.Гопчиця Лісовий Олексій Платонович 2-12-87
ФГ "Лан-П" с.Дзюньків Поліщук Петро Іванович 2-36-30
ПП"Агроекопр"с.Довгалівка Нескоромюк Вячеслав Миколайович 2-44-38
СТОВ "Левківське" с. Левківка Бенеда Іван Леонідович 2-75-43
СФГ "Зірка" с.Малинки Сіренко Олександр Васильович 2-11-80
СТОВ "Дніпро" с.Мончин Кондратюк Микола Михайлович 2-54-43
TOB "СоюзАгро-Пром" с. Ординці Нижник Володимир Миколайович 2-61-56
ПП "Світлана" с.Павлівка Жилюк Олександр Якович 2-86-25
ПП "Ольвія" с.Сопин Краснюк Володимир Іванович 2-54-33
СНВТОВ «Васильківське» с. Васильківці Огородник Сергій Васильович 2-13-18
СТОВ "Росія" с.Станилівка Мазур Василь Анатолійович 2-65-36
ТОВ"Сігнет-Центр" с. Ширмівка Карпович Юрій Ярославович 2-46-18
TOB "Погребищенське" м. Погребище Михальченко Микола Іванович 2-13-63
ФГ Колотуцького О.Л. Колотуцький Олександр Леонідович 2-25-32
TOB Птахокомплекс "Веремій" с. Гопчиця Жорняк Юрій Миколайович -
ФГ "Ланецького І.Є." с. Плисків Ланецький Ігор Євгенович 2-91-52
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Громкович Марія Іванівна 2-12-29
Погребищенський районний сектор Державної служби України з надзвичайних ситуацій Недошовенко Сергій Миколайович     2-10-76
Банк «Райфазель банк «АВАЛЬ» Солоданюк Вероніка Анатоліївна 2-17-85
«Приватбанк» Зубкова Катерина Андріївна  
Ощадний банк Василенко Олена Валеріївна 2-17-34   2-18-34
ТОВ «Погребищенська аптека» Ковальчук Надія Володимирівна 2-18-40    2-16-40
Бюро технічної інвентаризації Тарасюк Людмила Григорівна 2-15-28
Гайсинське відділення Погребищенська дільниця ПАТ «Вінницяоблгаз» Павлик Віктор Олександрович     2-12-34б    
КП «Редакція «Колос»   Маценко Микола Іванович 2-17-68    2-19-78
КП «Погребищекомунсервіс» Гаврилюк Віталій Володимирович 2-22-74
Вінницька філія ПАТ «Укртелеком» районного  центру телекомунікацій № 241 м. Калинівка» станційно-лінійне відділення № 5 м. Погребище Антонюк Павло Віталійович 2-14-44   2-28-80
ЦВПЗ м. Погребище Вінницької області ЦПЗ №3 ВДПАТ«Укрпошта» Харчук Оксана Миколаївна 2-14-35  2-10-70
СО «Погребищенські електричні мережі» ВАТ  «АК Вінницяобленерго» Побережець Сергій Павлович 2-12-69   2-10-38
ТОВ  «Енера  Вінниця» ЦОК  №18   Якубівський Євгеній Янович (0432) 65-86-12
Філія ДП «Вінницький облавтодор» Погребищенський райавтодор» Янчук Василь Опанасович   2-17-60   2-12-23
Районна спілка споживчих товариств Мотруніч Микола Федорович 2-14-82   2-10-82
Погребищенська філія Київського електровагоно-ремонтного заводу Пашкурний Олександр Сергійович 2-51-84    2-51-83
Погребищенське кар”єроуправління ДП “УППУЗ” Кільчук Валерій Іванович 2-21-94
Погребищенське лісництво ДП «Іллінецьке лісове господарство» Козачук Віталій Борисович   2-93-62
ДП «Погребищенський райагроліс»  Вінницького обласного спеціалізованого лісового господарства (ВОСЛП) «Віноблагроліс» Килівник Олександр Вікторович 2-26-64
Плисківське лісництво ДП «Іллінецьке лісове господарство» Ольшевський Микола Іванович  
КП «Погребищенська районна центральна лікарня»  Погребищенської районної ради Заступник головного лікаря Коваленко Надія Леонідівна   2-13-04  2-11-04  
КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської районної ради Роздольський Іван Григорович   2-12-64 2-15-20  
Погребищенський медичний коледж Гаврилюк Олександр Федорович 2-11-46  2-15-46
Вище професійне училище - 42 Огородник Сергій Васильович 2-13-18 2-13-11
Плисківський психоневрологічний інтернат Катрук Іван Семенович 2-91-38