Розпорядження Погребищенської РДА

2012 рік

 
 
 
  1. Розпорядження № 1 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж ландшафтного заказника місцевого значення "Надросся", розташованого на території Дзюньківської, Павлівської та Саражинецької сільських рад (скачати)
  2. Розпорядження № 2 Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель резервного фонду на території Черемошненської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (скачати)
  3. Розпорядження № 3 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 16 березня 2011 року № 98 "Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Чапаєвської сільської ради" (скачати)
  4. Розпорядження № 4 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Збаржівської сільської ради (скачати)
  5. Розпорядження № 5 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  6. Розпорядження № 6 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Левківської сільської ради (скачати)
  7. Розпорядження № 7 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  8. Розпорядження № 8 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради (скачати)
  9. Розпорядження № 9 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  10. Розпорядження № 10 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельних ділянок в натуру (на місцевість) на території Борщагівської сільської ради (скачати)
  11. Розпорядження № 11 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради. (скачати)
  12. Розпорядження № 12 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  13. Розпорядження № 13 Про поновлення (шляхом переукладання) договорів оренди земельних ділянок земель запасу, які розташовані на території Гопчицької сільської ради (скачати)
  14. Розпорядження № 14 Про заходи з ліквідації вогнища сказу в м. Погребище, вул. Гонти, 18 (скачати)
  15. Розпорядження № 15 Про зняття обмежень з урочищ „Осока” с. Морозівка, „Кар’єр” с. Гопчиця неблагополучних по захворюванню тварин сказом (скачати)
  16. Розпорядження № 16 Про надання в оренду земельної ділянки земель запасу Старостинецької сільської ради для ведення фермерського господарства (скачати)
  17. Розпорядження № 17 Про погодження передачі в суборенду земельної ділянки резервного фонду, розташованої на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  18. Розпорядження № 18 Про затвердження Порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій та інвалідів війни за рахунок субвенції з обласного бюджету (скачати)
  19. Розпорядження № 19 Про проведення періодичних медичних оглядів працівників сільського господарства, робота яких пов’язана із шкідливими умовами праці на 2012 рік (скачати)
  20. Розпорядження № 20 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу на території Левківської сільської ради (скачати)
  21. Розпорядження № 21 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди земельних ділянок земель резервного фонду, які розташовані на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  22. Розпорядження № 22 Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель резервного фонду на території Сніжнянської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (скачати)
  23. Розпорядження № 23 Про проведення в райдержадміністрації щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань (скачати)
  24. Розпорядження № 24 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельною ділянкою із земель резервного фонду на території Мончинської сільської ради (скачати)
  25. Розпорядження № 25 Про вибуття дитини, позбавленої батьківського піклування, з прийомної сім‘ї (скачати)
  26. Розпорядження № 26 Про призначення піклувальника дитини, позбавленої батьківського піклування (скачати)
  27. Розпорядження № 27 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 12 липня 2005 року № 311 Про організацію обстежень спеціалізованих підприємств, які здійснюють операції з металобрухтом (скачати)
  28. Розпорядження № 28 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Білашківської сільської ради (скачати)
  29. Розпорядження № 29 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Саражинецької сільської ради (скачати)
  30. Розпорядження № 30 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки земель запасу, розташованої на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  30. Розпорядження № 30 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки земель запасу, розташованої на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  31. Розпорядження № 31 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Грохольській Михайлині Михайлівні для ведення особистого селянського господарства із земель резервного фонду на території Спичинецької сільської ради та видачу державного акта на право власності на землю (скачати)
  32. Розпорядження № 32 Про надання в оренду земельної ділянки земель запасу Черемошненської сільської ради для ведення фермерського господарства (скачати)
  33. Розпорядження № 33 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель резервного фонду Дзюньківської сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  34. Розпорядження № 34 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди із земель резервного фонду Білашківської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  35. Розпорядження № 35 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Педосівської сільської ради (скачати)
  36. Розпорядження № 36 Про поновлення (шляхом переукладання) договорів оренди земельних ділянок земель запасу, які розташовані на території Левківської сільської ради (скачати)
  37. Розпорядження № 37 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди земельної ділянки резервного фонду, яка розташована на території Мончинської сільської ради (скачати)
  38. Розпорядження № 38 Про визначення пункту обігріву населення району (скачати)
  39. Розпорядження № 39 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  40. Розпорядження № 40 Про створення консультативних пунктів з питань цивільного захисту при міській, сільських радах Погребищенського району (скачати)
  41. Розпорядження № 41 Про план роботи районної державної адміністрації на лютий 2012 року (скачати)
  42. Розпорядження № 42 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  43. Розпорядження № 43 Про визнання нечинним розпорядження голови райдержадміністрації від 27.08.2009 року № 366 «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Тітенко Я.Є.» та від 29.03.2010 року № 110 «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Тітенко Я. П.» (скачати)
  44. Розпорядження № 44 Про затвердження детального плану та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок ТОВ "Елеваторна компанія "Кряж" та проекту поліпшення малопродуктивних угідь (скачати)
  45. Розпорядження № 45 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 05.05.2009 р. № 189 (скачати)
  46. Розпорядження № 46 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  47. Розпорядження № 47 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Білашківської сільської ради (скачати)
  48. Розпорядження № 48 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Білашківської сільської ради (скачати)
  49. Розпорядження № 49 Про поновлення (шляхом переукладання) договорів оренди земельних ділянок земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Гопчицької сільської ради (скачати)
  50. Розпорядження № 50 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  51. Розпорядження № 51 Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель резервного фонду на території Сніжнянської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (скачати)
  52. Розпорядження № 52 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради (скачати)
  53. Розпорядження № 53 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради (скачати)
  54. Розпорядження № 54 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Новофастівської сільської ради (скачати)
  55. Розпорядження № 55 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель резервного фонду на території Мончинської сільської ради (скачати)
  56. Розпорядження № 56 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Адамівської сільської ради (скачати)
  57. Розпорядження № 57 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Чапаєвської сільської ради (скачати)
  58. Розпорядження № 58 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 22. 11. 2011 року № 480 "Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Гопчицької сільської ради” (скачати)
  59. Розпорядження № 59 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  60. Розпорядження № 60 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Морозівської сільської ради (скачати)
  61. Розпорядження № 61 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Сніжнянської сільської ради (скачати)
  62. Розпорядження № 62 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  63. Розпорядження № 63 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для створення фермерського господарства із земель резервного фонду на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  64. Розпорядження № 64 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки земель запасу, розташованої на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  65. Розпорядження № 65 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки земель запасу, розташованої на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  66. Розпорядження № 66 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки земель запасу, розташованої на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  67. Розпорядження № 67 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки земель запасу, розташованої на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  68. Розпорядження № 68 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки земель запасу, розташованої на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  69. Розпорядження № 69 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки земель запасу, розташованої на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  70. Розпорядження № 70 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки на території Збаржівської сільської ради (скачати)
  71. Розпорядження № 71 Про проведення районного туру дитячо-юнацького конкурсу естрадної пісні та танцю "Музична парасолька” (скачати)
  72. Розпорядження № 72 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Педосівської сільської ради (скачати)
  73. Розпорядження № 73 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Педосівської сільської ради (скачати)
  74. Розпорядження № 74 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  75. Розпорядження № 75 Про затвердження порядку обробки персональних даних у базах персональних даних (скачати)
  76. Розпорядження № 76 Про надання в оренду земельної ділянки земель запасу Павлівської сільської ради для ведення фермерського господарства (скачати)
  77. Розпорядження № 77 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Збаржівської сільської ради (скачати)
  78. Розпорядження № 78 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельною ділянкою із земель запасу на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  79. Розпорядження № 79 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Мончинської сільської ради (скачати)
  80. Розпорядження № 80 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку на території Збаржівської сільської ради (скачати)
  81. Розпорядження № 81 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельною ділянкою із земель резервного фонду на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  82. Розпорядження № 82 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельною ділянкою із земель запасу на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  83. Розпорядження № 83 Про проведення чергових призовів на строкову військову службу громадян України у 2012 році (скачати)
  84. Розпорядження № 84 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  85. Розпорядження № 85 Про затвердження заходів щодо забезпечення реалізації прав дітей в районі (скачати)
  86. Розпорядження № 86 Про виділення коштів на проведення заходів з відзначення в районі Міжнародного жіночого дня (скачати)
  87. Розпорядження № 87 Про затвердження заходів щодо профілактики безпритульності та бездоглядності, попередження правопорушень в дитячому середовищі (скачати)
  88. Розпорядження № 88 Про перевірку виконавчих комітетів Адамівської, Борщагівської, Мончинської та Очеретнянської сільських рад району із здійснення ними делегованих повноважень державної виконавчої влади (скачати)
  89. Розпорядження № 89 Про підсумки за 2011 рік та перспективи на 2012 рік соціально-економічного розвитку Погребищенського району (скачати)
  90. Розпорядження № 90 Про план роботи районної державної адміністрації на березень 2012 року (скачати)
  91. Розпорядження № 91 Про результати проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань (скачати)
  92. Розпорядження № 92 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради (скачати)
  93. Розпорядження № 93 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради (скачати)
  94. Розпорядження № 94 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради (скачати)
  95. Розпорядження № 95 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Плисківської сільської ради (скачати)
  96. Розпорядження № 96 Про організацію профілактичного медичного огляду державних службовців (скачати)
  97. Розпорядження № 97 Про встановлення ліміту легкових автомобілів, що обслуговують апарат та структурні підрозділи райдержадміністрації (скачати)
  98. Розпорядження № 98 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 30.03.2007 р.№ 207 „Про створення експертної комісії та затвердження Положення про експертну комісію з питань державної таємниці” (скачати)
  99. Розпорядження № 99 Про чергування 8-11 березня 2012 року (скачати)
  100. Розпорядження № 100 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  101. Розпорядження № 101 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель резервного фонду Новофастівської сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  102. Розпорядження № 102 Про заступників голови районної державної адміністрації, міського та сільських голів на громадських засадах (скачати)
  103. Розпорядження № 103 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Довгалівської сільської ради (скачати)
  104. Розпорядження № 104 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із земель резервного фонду на території Очеретнянської сільської ради та видачу державних актів на право власності на землю (скачати)
  105. Розпорядження № 105 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Саражинецької сільської ради (скачати)
  106. Розпорядження № 106 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельною ділянкою із земель запасу на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  107. Розпорядження № 107 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  108. Розпорядження № 108 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Новофастівської сільської ради (скачати)
  109. Розпорядження № 109 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Морозівської сільської ради (скачати)
  110. Розпорядження № 110 Про продаж права оренди земельних ділянок шляхом проведення аукціону (скачати)
  111. Розпорядження № 111 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Морозівської сільської ради (скачати)
  112. Розпорядження № 112 Про поновлення (шляхом переукладання) договорів оренди земельної ділянки земель запасу, яка розташована на території Мончинської сільської ради (скачати)
  113. Розпорядження № 113 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди водного об’єкта (ставка) з земельною ділянкою водного фонду, який розташований на території Плисківської сільської ради (скачати)
  114. Розпорядження № 114 Про створення комісії та проведення річної перевірки секретних документів (скачати)
  115. Розпорядження № 115 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19.01.2011 р. № 12 «Про районну комісію з питань захисту прав дитини» (скачати)
  116. Розпорядження № 116 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 28.11.2006 року № 610 (скачати)
  117. Розпорядження № 117 Про закріплення автомобілів за водіями райдержадміністрації (скачати)
  118. Розпорядження № 118 Про визнання нечинним розпорядження голови райдержадміністрації від 28.01.2008 р. № 64 (скачати)
  119. Розпорядження № 119 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу Черемошненської сільської ради для іншого сільськогосподарського призначення (скачати)
  120. Розпорядження № 120 Про затвердження детального плану території для переобладнання будівлі телятника під цех із виробництва комплексних макро - та мікродобрив на території Черемошненської сільської ради ТОВ "Український Аграрний Ресурс" (скачати)
  121. Розпорядження № 121 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди земельної ділянки земель резервного фонду, яка розташована на території Педосівської сільської ради (скачати)
  122. Розпорядження № 122 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  123. Розпорядження № 123 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 4 березня 2011 року № 79 „Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” (скачати)
  124. Розпорядження № 124 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 19.10.2007 р. № 601 „ Про створення тендерного комітету при Погребищенській райдержадміністрації” (скачати)
  125. Розпорядження № 125 Про затвердження календарного плану проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” (скачати)
  126. Розпорядження № 126 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 23.10.2006р. № 548 „Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 22.12.2000р. № 261 „Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” (скачати)
  127. Розпорядження № 127 Про поновлення (шляхом переукладання) договорів оренди земельних ділянок земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  128. Розпорядження № 128 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу Плисківської сільської ради для іншого сільськогосподарського призначення (скачати)
  129. Розпорядження № 129 Про розробку технічної документації з встановлення нормативної грошової оцінки земельних ділянок із земель водного фонду на території Білашківської та Педосівської сільських рад (скачати)
  130. Розпорядження № 130 Про розробку технічної документації з встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  131. Розпорядження № 131 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Педосівської сільської ради (скачати)
  132. Розпорядження № 132 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  133. Розпорядження № 133 Про розробку технічної документації з встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  134. Розпорядження № 134 Про надання в оренду водного об’єкта (ставка), який розташований на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  135. Розпорядження № 135 Про надання в оренду земельної ділянки з земель невитребуваних паїв Мончинської сільської ради (скачати)
  136. Розпорядження № 136 Про надання в оренду водного об’єкта (ставка), який розташований на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  137. Розпорядження № 137 Про надання в оренду водного об’єкта (ставка), який розташований на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  138. Розпорядження № 138 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Педосівської сільської ради (скачати)
  139. Розпорядження № 139 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Білашківської сільської ради (скачати)
  140. Розпорядження № 140 Про створення комісії та проведення передачі секретних документів (скачати)
  141. Розпорядження № 141 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  142. Розпорядження № 142 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  143. Розпорядження № 143 Про підготовку та проведення штабного тренування з територіальної оборони Погребищенського району (район ТРО №17) (скачати)
  144. Розпорядження № 144 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 24.01.2012 року № 25 «Про вибуття дитини, позбавленої батьківського піклування, з прийомної сім‘ї» (скачати)
  145. Розпорядження № 145 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель резервного фонду Старостинецької сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  146. Розпорядження № 146 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Плисківської сільської ради (скачати)
  147. Розпорядження № 147 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (скачати)
  148. Розпорядження № 148 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  149. Розпорядження № 149 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 10 жовтня 2011 року № 431 (скачати)
  150. Розпорядження № 150 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  151. Розпорядження № 151 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди земельної ділянки земель запасу, яка розташована на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  152. Розпорядження № 152 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди водного об’єкта (ставка) з земельною ділянкою водного фонду, який розташований на території Педосівської сільської ради (скачати)
  153. Розпорядження № 153 Про план роботи районної державної адміністрації на ІI квартал 2012 року (скачати)
  154. Розпорядження № 154 Про план роботи районної державної адміністрації на квітень 2012 року (скачати)
  155. Розпорядження № 155 Про підготовку та проведення районного етапу Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця” допомоги дітям, хворим на цукровий діабет (скачати)
  156. Розпорядження № 156 Про упорядкування оплати праці працівникам районної державної адміністрації (скачати)
  157. Розпорядження № 157 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу Плисківської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  158. Розпорядження № 158 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 29 червня 2011 року № 261 (скачати)
  159. Розпорядження № 159 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель резервного фонду Плисківської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  160. Розпорядження № 160 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  161. Розпорядження № 161 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 22 січня 2010 року № 14 (скачати)
  162. Розпорядження № 162 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель резервного фонду Розкопанської сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  163. Розпорядження № 163 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  164. Розпорядження № 164 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради (скачати)
  165. Розпорядження № 165 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Морозівської сільської ради (скачати)
  166. Розпорядження № 166 Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель резервного фонду на території Очеретнянської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (скачати)
  167. Розпорядження № 167 Про розробку проекту землеустрою щодо еколого – економічного обгрунтування сівозмін та упорядкування угідь на земельних ділянках, що використовуються на умовах оренди товариством з обмеженою відповідальністю „Новофастівське” на території Бабинецької, Борщагівської, Морозівської, Новофастівської, Павлівської, Розкопанської, Саражинецької та Сніжнянської сільських рад (скачати)
  168. Розпорядження № 168 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу, які розташовані на території Сніжнянської сільської ради (скачати)
  169. Розпорядження № 169 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки на території Мончинської сільської ради (скачати)
  170. Розпорядження № 170 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  171. Розпорядження № 171 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель резервного фонду Розкопанської сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  172. Розпорядження № 172 Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з земель фермерського господарства "Береславця Ю. О." на території Розкопанської сільської ради у власність для ведення фермерського господарства (скачати)
  173. Розпорядження № 173 Про внесення змін та доповнень до регламенту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 03 листопада 2008 року № 690 (скачати)
  174. Розпорядження № 174 Про підготовку та участь у проведенні огляду-конкурсу на кращий елемент бази мобілізаційного розгортання серед місцевих рад Погребищенського району (скачати)
  175. Розпорядження № 175 Про чергування 14 - 16 квітня 2012 року (скачати)
  176. Розпорядження № 176 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  177. Розпорядження № 177 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  178. Розпорядження № 178 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Педосівської сільської ради (скачати)
  179. Розпорядження № 179 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Білашківської сільської ради (скачати)
  200. Розпорядження № 180 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Новофастівської сільської ради (скачати)
  210. Розпорядження № 181 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу та резервного фонду на території Мончинської та Чапаєвської сільських рад (скачати)
  211. Розпорядження № 182 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради (скачати)
  212. Розпорядження № 183 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (скачати)
  213. Розпорядження № 184 Про визнання нечинним розпорядження голови райдержадміністрації від 12.05.2009 року № 193 «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та призначення опікуна над нею» (скачати)
  214. Розпорядження № 185 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради (скачати)
  215. Розпорядження № 186 Про розподіл обов'язків між головою, першим заступником, заступником голови, керівником апарату районної державної адміністрації (скачати)
  216. Розпорядження № 187 Про заходи з підготовки та відзначення в районі 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років та проведення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни (скачати)
  217. Розпорядження № 188 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  218. Розпорядження № 189 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  219. Розпорядження № 190 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  220. Розпорядження № 191 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 06. 06. 2005 року № 227 "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації № 112 від 11. 03. 2005 року "Про затвердження технічної документації по передачі земельних часток (паїв) та видачу державних актів громадянам на території Левківської сільської ради” (скачати)
  221. Розпорядження № 192 Про заходи щодо проведення в районі у 2012 році Року спорту та здорового способу життя (скачати)
  222. Розпорядження № 193 Про відзначення 100-річчя українського скаутського руху (скачати)
  223. Розпорядження № 194 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (скачати)
  224. Розпорядження № 195 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Павлівської сільської ради (скачати)
  225. Розпорядження № 196 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  226. Розпорядження № 197 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 31.03.2011 року №125 „Про районну спостережну комісію” (скачати)
  227. Розпорядження № 198 Про відзначення з нагоди Дня Перемоги (скачати)
  228. Розпорядження № 199 Про надання в оренду водних об’єктів (ставків) з земельними ділянками водного фонду, які розташовані на території Левківської, Мончинської та Чапаєвської сільських рад за результатами проведення земельних торгів (аукціону) (скачати)
  229. Розпорядження № 200 Про відзначення в районі Дня матері, Міжнародного дня сім’ї та Міжнародного дня захисту дітей (скачати)
  230. Розпорядження № 201 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу, резервного та водного фонду, які розташовані на території Морозівської сільської ради (скачати)
  231. Розпорядження № 202 Про чергування 29, 30 квітня, 1, 2, 9 травня 2012 року (скачати)
  232. Розпорядження № 203 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  233. Розпорядження № 204 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  234. Розпорядження № 205 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  235. Розпорядження № 206 Про створення комісії з підтвердження відповідності обраному типу закладу ресторанного господарства та класу ресторанам, барам (скачати)
  236. Розпорядження № 207 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та призначення опікуна (скачати)
  237. Розпорядження № 208 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Гопчицької сільської ради (скачати)
  238. Розпорядження № 209 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Сніжнянської сільської ради (скачати)
  239. Розпорядження № 210 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель резервного фонду Розкопанської сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  240. Розпорядження № 211 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель запасу Сніжнянської сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  241. Розпорядження № 212 Про передачу земельної ділянки, розташованої на території Плисківської сільської ради, з постійного користування у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  242. Розпорядження № 213 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Збаржівської сільської ради (скачати)
  243. Розпорядження № 214 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Збаржівської сільської ради (скачати)
  244. Розпорядження № 215 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди водного об’єкта (ставка) з земельною ділянкою водного фонду, який розташований на території Плисківської сільської ради (скачати)
  245. Розпорядження № 216 Про розробку технічної документації по встановленню нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду на території Мончинської сільської ради (скачати)
  246. Розпорядження № 217 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельних ділянок в натуру (на місцевість) на території Чапаєвської сільської ради (скачати)
  247. Розпорядження № 218 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  248. Розпорядження № 219 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  249. Розпорядження № 220 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу та резервного фонду Очеретнянської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  250. Розпорядження № 221 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу на території Очеретнянської та Чапаєвської сільських рад для створення фермерського господарства (скачати)
  251. Розпорядження № 222 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  252. Розпорядження № 223 Про план роботи районної державної адміністрації на травень 2012 року (скачати)
  253. Розпорядження № 224 Про створення районної професійної комісії з добору земельних ділянок сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення, які виставляються для продажу у власність або прав на них на земельних торгах (скачати)
  254. Розпорядження № 225 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  255. Розпорядження № 226 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  256. Розпорядження № 227 Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу Гопчицької сільської ради для іншого сільськогосподарського призначення (скачати)
  257. Розпорядження № 228 Про затвердження переліку вільних земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів на території Погребищенського району, які пропонуються для продажу права оренди шляхом проведення аукціонів (скачати)
  258. Розпорядження № 229 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 06.04.2011 року № 137 (скачати)
  259. Розпорядження № 230 Про створення рейдових груп для проведення обстежень та здійснення профілактичних заходів стосовно дотримання правил пожежної безпеки у приватному житловому секторі району (скачати)
  260. Розпорядження № 231 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  261. Розпорядження № 232 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  262. Розпорядження № 233 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Білашківської сільської ради (скачати)
  263. Розпорядження № 234 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  264. Розпорядження № 235 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.03.2012 р. № 115 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19.01.2011 р. № 12 «Про районну комісію з питань захисту прав дитини» (скачати)
  265. Розпорядження № 236 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  266. Розпорядження № 237 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу які розташовані на території Павлівської сільської ради (скачати)
  267. Розпорядження № 238 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу та резервного фонду на території Розкопанської сільської ради для городництва (скачати)
  268. Розпорядження № 239 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди земельної ділянки земель запасу, яка розташована на території Мончинської сільської ради (скачати)
  269. Розпорядження № 240 Про надання в оренду водного об’єкта (ставка), який розташований на території Морозівської сільської ради (скачати)
  270. Розпорядження № 241 Про розробку технічної документації по встановленню нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду на території Морозівської сільської ради (скачати)
  271. Розпорядження № 242 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Білашківської сільської ради (скачати)
  272. Розпорядження № 243 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельною ділянкою із земель запасу, яка розташована на території Білашківської сільської ради (скачати)
  273. Розпорядження № 244 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 29. 12. 2011 року № 598 "Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Новофастівської сільської ради” (скачати)
  274. Розпорядження № 245 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу на території Сніжнянської сільської ради (скачати)
  275. Розпорядження № 246 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  276. Розпорядження № 247 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Бабинецької сільської ради (скачати)
  277. Розпорядження № 248 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Бабинецької сільської ради (скачати)
  278. Розпорядження № 249 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Сніжнянської сільської ради (скачати)
  279. Розпорядження № 250 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Сніжнянської сільської ради (скачати)
  280. Розпорядження № 251 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Саражинецької сільської ради (скачати)
  281. Розпорядження № 252 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Саражинецької сільської ради (скачати)
  282. Розпорядження № 253 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Морозівської сільської ради (скачати)
  283. Розпорядження № 254 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Морозівської сільської ради (скачати)
  284. Розпорядження № 255 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Ширмівської сільської ради (скачати)
  285. Розпорядження № 256 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Черемошненської сільської ради (скачати)
  286. Розпорядження № 257 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Ширмівської сільської ради (скачати)
  287. Розпорядження № 258 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  288. Розпорядження № 259 Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей Погребищенського району (скачати)
  289. Розпорядження № 260 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 11.07.1996 р. № 159 (скачати)
  290. Розпорядження № 261 Про план роботи районної державної адміністрації на червень 2012 року (скачати)
  291. Розпорядження № 262 Про здешевлення вартості путівок (скачати)
  292. Розпорядження № 263 Про чергування 02-04 червня 2012 року (скачати)
  293. Розпорядження № 264 Про затвердження Плану заходів (дорожньої карти) з упорядкування мережі бюджетних установ, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів району (скачати)
  294. Розпорядження № 265 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Саражинецької сільської ради (скачати)
  295. Розпорядження № 266 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Саражинецької сільської ради (скачати)
  296. Розпорядження № 267 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  297. Розпорядження № 268 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для створення фермерського господарства із земель запасу на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  298. Розпорядження № 269 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Педосівської сільської ради (скачати)
  299. Розпорядження № 270 Про розробку проекту землеустрою щодо еколого – економічного обгрунтування сівозмін та упорядкування угідь на земельних ділянках, що використовуються на умовах оренди товариством з обмеженою відповідальністю "Концерн Сімекс-Агро” на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  300. Розпорядження № 271 Про розробку проекту землеустрою щодо еколого – економічного обгрунтування сівозмін та упорядкування угідь на земельних ділянках, що використовуються на умовах оренди фермерським господарством "Лан-П” с. Дзюньків на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  301. Розпорядження № 272 Про розробку проекту землеустрою щодо еколого – економічного обгрунтування сівозмін та упорядкування угідь на земельних ділянках, що використовуються на умовах оренди фермерським господарством „Дружба-Л” с. Гопчиця на території Білашківської, Гопчицької та Старостинецької сільських рад (скачати)
  302. Розпорядження № 273 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Левківської сільської ради (скачати)
  303. Розпорядження № 274 Про видачу дубліката державного акта на право власності на земельну ділянку, яка розташована на території Чапаєвської сільської ради (скачати)
  304. Розпорядження № 275 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із земель резервного фонду на території Старостинецької сільської ради та видачу державних актів на право власності на землю (скачати)
  305. Розпорядження № 276 Про надання в оренду водного об’єкта (ставка) з земельною ділянкою водного фонду, який розташований на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  306. Розпорядження № 277 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  307. Розпорядження № 278 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  308. Розпорядження № 279 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  309. Розпорядження № 280 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  310. Розпорядження № 281 Про відзначення в Погребищенському районі 16-ї річниці Конституції України (скачати)
  311. Розпорядження № 282 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  312. Розпорядження № 283 Про відзначення в районі Дня молоді (скачати)
  313. Розпорядження № 285 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Бабинецької сільської ради (скачати)
  314. Розпорядження № 286 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради (скачати)
  315. Розпорядження № 287 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради (скачати)
  316. Розпорядження № 288 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Чапаєвської сільської ради (скачати)
  317. Розпорядження № 289 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Чапаєвської сільської ради (скачати)
  318. Розпорядження № 290 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  319. Розпорядження № 291 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Чапаєвської сільської ради (скачати)
  320. Розпорядження № 292 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Чапаєвської сільської ради (скачати)
  321. Розпорядження № 293 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Чапаєвської сільської ради (скачати)
  322. Розпорядження № 294 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Адамівської сільської ради (скачати)
  323. Розпорядження № 295 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  324. Розпорядження № 296 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Піщенюк Ніні Ананіївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель запасу на території Ширмівської сільської ради та видачу державного акта на право власності на землю (скачати)
  325. Розпорядження № 297 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди із земель запасу на території Дзюньківської сільської ради для сінокосіння та випасання худоби (скачати)
  326. Розпорядження № 298 Про розробку технічної документації з встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду на території Білашківської сільської ради (скачати)
  327. Розпорядження № 299 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 06.09.2010 р. № 312 (скачати)
  328. Розпорядження № 300 Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2012 року (скачати)
  329. Розпорядження № 301 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Збаржівської сільської ради (скачати)
  330. Розпорядження № 302 Про підготовку господарського комплексу та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років (скачати)
  331. Розпорядження № 303 Про надання пільг на тверде паливо та скраплений газ у 2012 році (скачати)
  332. Розпорядження № 304 Про затвердження плану заходів з виконання у 2012 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року (скачати)
  333. Розпорядження № 305 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  334. Розпорядження № 306 Про відзначення з нагоди 16-ї річниці Конституції України (скачати)
  335. Розпорядження № 307 Про надання дозволу приватному підприємству «Поділля техсервіс» на розроблення детального плану території для будівництва технічно – виробничого комплексу на території Мончинської сільської ради (скачати)
  336. Розпорядження № 308 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  337. Розпорядження № 309 Про направлення малолітньої дитини в державний заклад (скачати)
  338. Розпорядження № 310 Про чергування 28-30 червня, 1 липня 2012 року (скачати)
  339. Розпорядження № 311 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  340. Розпорядження № 312 Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2012 року (скачати)
  341. Розпорядження № 313 Про план роботи районної державної адміністрації на липень 2012 року (скачати)
  342. Розпорядження № 314 Про оголошення Подяки районної державної адміністрації і районної ради (скачати)
  343. Розпорядження № 315 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Новофастівської сільської ради (скачати)
  344. Розпорядження № 316 Про затвердження граничної чисельності штатних працівників Погребищенського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (скачати)
  345. Розпорядження № 317 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 29.12.2009 року № 541 (скачати)
  346. Розпорядження № 319 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  347. Розпорядження № 320 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  348. Розпорядження № 321 Про надання матеріальної допомоги (скачати)
  349. Розпорядження № 322 Про формування регіональних ресурсів продовольчого зерна у 2012-2013 маркетинговому році (скачати)
  350. Розпорядження № 323 Про розробку технічної документації з встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду на території Білашківської сільської ради (скачати)
  351. Розпорядження № 324 Про надання матеріальної допомоги (скачати)
  352. Розпорядження № 325 Про відзначення з нагоди професійних свят (скачати)
  353. Розпорядження № 326 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Спичинецької сільської ради (скачати)
  354. Розпорядження № 327 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди із земель запасу на території Адамівської сільської ради для городництва (скачати)
  355. Розпорядження № 328 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельних ділянок в натуру (на місцевість) на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  356. Розпорядження № 329 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  357. Розпорядження № 330 Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель резервного фонду на території Мончинської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (скачати)
  358. Розпорядження № 331 Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель резервного фонду на території Спичинецької сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (скачати)
  359. Розпорядження № 332 Про видачу дубліката державного акта на право власності на земельну ділянку, яка розташована на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  360. Розпорядження № 333 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  361. Розпорядження № 334 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Збаржівської сільської ради (скачати)
  362. Розпорядження № 335 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для створення фермерського господарства із земель резервного фонду на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  363. Розпорядження № 336 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із земель резервного фонду на території Збаржівської сільської ради та видачу державних актів на право власності на землю (скачати)
  364. Розпорядження № 337 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  365. Розпорядження № 338 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу Мончинської сільської ради для іншого сільськогосподарського призначення (скачати)
  366. Розпорядження № 339 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди для створення фермерського господарства із земель запасу на території Спичинецької сільської ради (скачати)
  367. Розпорядження № 340 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  368. Розпорядження № 341 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення на умовах оренди земельних ділянок із земель запасу Адамівської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  369. Розпорядження № 342 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Станилівської сільської ради (скачати)
  370. Розпорядження № 343 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу на території Гопчицької сільської ради (скачати)
  371. Розпорядження № 344 Про розробку проекту землеустрою щодо еколого – економічного обгрунтування сівозмін та упорядкування угідь на земельних ділянках, що використовуються на умовах оренди приватним підприємством агрофірмою "Вікторія” на території Білашківської, Педосівської та Черемошненської сільських рад (скачати)
  372. Розпорядження № 345 Про розробку проекту землеустрою щодо еколого – економічного обгрунтування сівозмін та упорядкування угідь на земельних ділянках, що використовуються на умовах оренди товариством з обмеженою відповідальністю "Союз-Агро-Пром” на території Левківської сільської ради (скачати)
  373. Розпорядження № 346 Про розробку проекту землеустрою щодо еколого – економічного обгрунтування сівозмін та упорядкування угідь на земельних ділянках, що використовуються на умовах оренди товариством з обмеженою відповідальністю "Хлібодар” на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  374. Розпорядження № 347 Про відзначення в Погребищенському районі 21-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України (скачати)
  375. Розпорядження № 348 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельною ділянкою із земель резервного фонду, яка розташована на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  401. Розпорядження № 349 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та призначення опікуна (скачати)
  402. Розпорядження № 350 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  403. Розпорядження № 351 Про створення комісії та проведення перевірки секретних документів (скачати)
  404. Розпорядження № 352 Про створення комісії та проведення перевірки стану режиму секретності (скачати)
  405. Розпорядження № 353 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди земельних ділянок резервного фонду, які розташовані на території Адамівської сільської ради (скачати)
  406. Розпорядження № 354 Про план роботи районної державної адміністрації на серпень 2012 року (скачати)
  407. Розпорядження № 356 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення на умовах оренди земельних ділянок із земель запасу Черемошненської сільської ради для іншого сільськогосподарського призначення (скачати)
  408. Розпорядження № 357 Про затвердження Положення про відділ охорони здоров’я Погребищенської районної державної адміністрації (скачати)
  409. Розпорядження № 358 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  410. Розпорядження № 359 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу на території Павлівської сільської ради (скачати)
  411. Розпорядження № 360 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради (скачати)
  412. Розпорядження № 361 Про надання статусу дитини - сироти (скачати)
  413. Розпорядження № 362 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди для створення фермерського господарства із земель резервного фонду на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  414. Розпорядження № 363 Про проведення функціонального обстеження апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації (скачати)
  415. Розпорядження № 364 Про затвердження Інструкції з діловодства в райдержадміністрації (скачати)
  416. Розпорядження № 365 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  417. Розпорядження № 366 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Саражинецької сільської ради (скачати)
  418. Розпорядження № 367 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Збаржівської сільської ради (скачати)
  419. Розпорядження № 368 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  420. Розпорядження № 369 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Саражинецької сільської ради (скачати)
  421. Розпорядження № 370 Про надання матеріальної допомоги (скачати)
  422. Розпорядження № 371 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  423. Розпорядження № 372 Про відзначення з нагоди святкування 21-ї річниці незалежності України (скачати)
  424. Розпорядження № 373 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  425. Розпорядження № 385 Про виконання військово-транспортного обов‘язку у 2011 році та основні завдання на 2012 рік (скачати)
  426. Розпорядження № 386 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  427. Розпорядження № 387 Про план роботи районної державної адміністрації на вересень 2012 року (скачати)
  428. Розпорядження № 388 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель резервного фонду Саражинецької сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  429. Розпорядження № 389 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Мончинської сільської ради (скачати)
  430. Розпорядження № 390 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  431. Розпорядження № 391 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Білашківської сільської ради (скачати)
  432. Розпорядження № 392 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Білашківської сільської ради (скачати)
  433. Розпорядження № 393 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Білашківської сільської ради (скачати)
  434. Розпорядження № 394 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельних ділянок в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  435. Розпорядження № 395 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  436. Розпорядження № 396 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  437. Розпорядження № 397 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  438. Розпорядження № 398 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  439. Розпорядження № 399 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  440. Розпорядження № 400 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  441. Розпорядження № 401 Про видачу дубліката державного акта на право власності на земельну ділянку, яка розташована на території Педосівської сільської ради (скачати)
  442. Розпорядження № 402 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  443. Розпорядження № 403 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель запасу Старостинецької сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  444. Розпорядження № 404 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель запасу Старостинецької сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  445. Розпорядження № 405 Про організацію заходів, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони ( цивільного захисту ) (скачати)
  446. Розпорядження № 406 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  447. Розпорядження № 407 Про подальший розвиток системи охорони здоров’я району, в тому числі впровадження заходів щодо поліпшення надання медичної допомоги громадянам, які проживають у сільській місцевості (скачати)
  448. Розпорядження № 408 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  449. Розпорядження № 409 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  450. Розпорядження № 411 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  451. Розпорядження № 412 Про надання в оренду земельних ділянок земель запасу Спичинецької сільської ради для ведення фермерського господарства (скачати)
  452. Розпорядження № 413 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель запасу Старостинецької сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  453. Розпорядження № 414 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу та резервного фонду на території Новофастівської та Саражинецької сільських рад для створення фермерського господарства (скачати)
  454. Розпорядження № 415 Про розробку технічної документації з встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  455. Розпорядження № 416 Про видачу дубліката державного акта на право власності на земельну ділянку, яка розташована на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  456. Розпорядження № 417 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 13. 06. 2012 року № 287 "Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради” (скачати)
  457. Розпорядження № 418 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 13. 06. 2012 року № 286 "Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради” (скачати)
  458. Розпорядження № 419 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  459. Розпорядження № 420 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Левківської сільської ради (скачати)
  460. Розпорядження № 421 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  461. Розпорядження № 422 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  462. Розпорядження № 423 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Педосівської сільської ради (скачати)
  463. Розпорядження № 424 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Білашківської сільської ради (скачати)
  464. Розпорядження № 425 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельних ділянок в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  465. Розпорядження № 426 Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки земель промисловості розташованої на території Адамівської сільської ради (скачати)
  466. Розпорядження № 427 Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки земель промисловості, розташованої на території Адамівської сільської ради (скачати)
  467. Розпорядження № 428 Про відзначення з нагоди професійних свят (скачати)
  468. Розпорядження № 429 Про надання дозволу СТОВ «Зоря» на розробку детального плану території для будівництва зерноскладу та добудови критого току на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  469. Розпорядження № 430 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель резервного фонду Андрушівської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  470. Розпорядження № 431 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 27. 06. 2012 року № 312 "Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу та резервного фонду Розкопанської сільської ради для створення фермерського господарства” (скачати)
  471. Розпорядження № 432 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  472. Розпорядження № 433 Про флюорографічне обстеження населення району (скачати)
  473. Розпорядження № 434 Про надання статусу дитини - сироти (скачати)
  474. Розпорядження № 435 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  475. Розпорядження № 436 Про план роботи районної державної адміністрації на жовтень 2012 року (скачати)
  476. Розпорядження № 437 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Борщагівської сільської ради (скачати)
  477. Розпорядження № 438 Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року (скачати)
  478. Розпорядження № 439 Про приписку громадян 1996 року народження до призовної дільниці (скачати)
  479. Розпорядження № 440 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  480. Розпорядження № 441 Про відзначення з нагоди професійних свят (скачати)
  481. Розпорядження № 442 Про забезпечення впровадження системи відеоспостереження на звичайних виборчих дільницях району (скачати)
  482. Розпорядження № 443 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Саражинецької сільської ради (скачати)
  483. Розпорядження № 444 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 31. 08. 2012 року № 388 "Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель резервного фонду Саражинецької сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства” (скачати)
  484. Розпорядження № 445 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Чапаєвської сільської ради (скачати)
  485. Розпорядження № 446 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  486. Розпорядження № 447 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Плисківської сільської ради (скачати)
  487. Розпорядження № 448 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Білашківської сільської ради (скачати)
  488. Розпорядження № 449 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Білашківської сільської ради (скачати)
  489. Розпорядження № 450 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  490. Розпорядження № 451 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  491. Розпорядження № 452 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  492. Розпорядження № 453 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  493. Розпорядження № 454 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель запасу та резервного фонду на території Сніжнянської сільської ради (скачати)
  494. Розпорядження № 455 Про затвердження термінів опалювального періоду 2012 – 2013 років у Погребищенському районі (скачати)
  495. Розпорядження № 456 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди водного об’єкта (ставка) з земельною ділянкою водного фонду, який розташований на території Левківської сільської ради (скачати)
  496. Розпорядження № 457 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Саражинецької сільської ради (скачати)
  497. Розпорядження № 458 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  498. Розпорядження № 459 Про надання в оренду водного об’єкта (ставка), який розташований на території Морозівської сільської ради (скачати)
  499. Розпорядження № 460 Про надання в оренду водного об’єкта (ставка), який розташований на території Морозівської сільської ради (скачати)
  500. Розпорядження № 461 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  501. Розпорядження № 463 Про утворення районної міжвідомчої ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (скачати)
  502. Розпорядження № 464 Про передачу земельної ділянки, розташованої на території Борщагівської сільської ради, з постійного користування у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  503. Розпорядження № 465 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки невитребуваного паю, розташованої на території Мончинської сільської ради (скачати)
  504. Розпорядження № 466 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Черемошненської сільської ради (скачати)
  505. Розпорядження № 467 Про передачу земельної ділянки, розташованої на території Плисківської сільської ради, з постійного користування у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  506. Розпорядження № 468 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  507. Розпорядження № 469 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Сніжнянської сільської ради (скачати)
  508. Розпорядження № 470 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  509. Розпорядження № 471 Про видачу дубліката державного акта на право власності на земельну ділянку, яка розташована на території Новофастівської сільської ради (скачати)
  510. Розпорядження № 472 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Педосівської сільської ради (скачати)
  511. Розпорядження № 473 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  512. Розпорядження № 474 Про надання в оренду водного об’єкта (ставка), який розташований на території Мончинської сільської ради (скачати)
  513. Розпорядження № 475 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Мазуру Ігору Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель резервного фонду на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  514. Розпорядження № 476 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  515. Розпорядження № 477 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди водного об’єкта (ставка) з земельною ділянкою водного фонду, який розташований на території Мончинської сільської ради (скачати)
  516. Розпорядження № 478 Про надання дозволу фермерському господарству "Ланецького” с.Плисків на проведення капітального ремонту будівель на території Плисківської сільської ради (скачати)
  517. Розпорядження № 479 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  518. Розпорядження № 480 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  519. Розпорядження № 481 Про надання в оренду земельних ділянок земель запасу Черемошненської сільської ради для іншого сільськогосподарського призначення (скачати)
  520. Розпорядження № 482 Про надання дозволу ТОВ "Український аграрний Ресурс” на переобладнання будівлі телятника під цех із виробництва комплексних макро - та мікродобрив на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  521. Розпорядження № 483 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  522. Розпорядження № 484 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  523. Розпорядження № 485 Про направлення малолітньої дитини в державний заклад (скачати)
  524. Розпорядження № 486 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 8 лютого 2007 року № 85 (скачати)
  525. Розпорядження № 487 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  526. Розпорядження № 488 Про преміювання заступників начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (скачати)
  527. Розпорядження № 489 Про надання матеріальної допомоги працівникам апарату, відділів та управлінь Погребищенської райдержадміністрації (скачати)
  528. Розпорядження № 490 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  529. Розпорядження № 491 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель запасу Ширмівської сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  530. Розпорядження № 492 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Збаржівської сільської ради (скачати)
  531. Розпорядження № 493 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  532. Розпорядження № 494 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  533. Розпорядження № 495 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель резервного фонду Розкопанської сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  534. Розпорядження № 496 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Чапаєвської сільської ради (скачати)
  535. Розпорядження № 497 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із земель запасу на території Черемошненської сільської ради та видачу державних актів на право власності на землю (скачати)
  536. Розпорядження № 498 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Чапаєвської сільської ради (скачати)
  537. Розпорядження № 499 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди для створення фермерського господарства із земель резервного фонду на території Плисківської сільської ради (скачати)
  538. Розпорядження № 500 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для створення фермерського господарства із земель запасу на території Плисківської сільської ради (скачати)
  539. Розпорядження № 501 Про направлення малолітньої дитини в державний заклад (скачати)
  540. Розпорядження № 502 Про призначення опікуна дитини - сироти (скачати)
  541. Розпорядження № 503 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 05 березня 2010 року № 73 (скачати)
  542. Розпорядження № 504 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  543. Розпорядження № 505 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення на умовах оренди земельних ділянок із земель запасу Ширмівської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  544. Розпорядження № 506 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20.02.2012 року №83 (скачати)
  545. Розпорядження № 507 Про план роботи районної державної адміністрації на листопад 2012 року (скачати)
  546. Розпорядження № 508 Про попередження працівників про вивільнення у зв’язку з реорганізацією (скачати)
  547. Розпорядження № 509 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  548. Розпорядження № 510 Про влаштування дитини-сироти в прийомну сім‘ю (скачати)
  549. Розпорядження № 511 Про відзначення з нагоди Дня працівників сільського господарства (скачати)
  550. Розпорядження № 512 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.03.2012 р. № 115 (скачати)
  551. Розпорядження № 513 Про надання дозволу ТОВ «Аграманта» на розробку детального плану території для будівництва вимірювальної виробничо-технологічної лабораторії на території Адамівської сільської ради (скачати)
  552. Розпорядження № 514 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  553. Розпорядження № 515 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  553. Розпорядження № 516 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Новофастівської сільської ради (скачати)
  555. Розпорядження № 517 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Морозівської сільської ради (скачати)
  556. Розпорядження № 518 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Левківської сільської ради (скачати)
  557. Розпорядження № 519 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Морозівської сільської ради (скачати)
  558. Розпорядження № 520 Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель резервного фонду на території Очеретнянської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (скачати)
  559. Розпорядження № 521 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  560. Розпорядження № 522 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Шевчуку Сергію Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель резервного фонду на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  561. Розпорядження № 523 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  562. Розпорядження № 524 Про передачу у власність земельних ділянок громадянам членам фермерського господарства в розмірі земельної частки (паю) із земель фермерського господарства "Береславця Ю.О.” на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  563. Розпорядження № 525 Про вшанування пам’яті жертв і постраждалих від голодоморів в Погребищенському районі (скачати)
  564. Розпорядження № 526 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу Мончинської сільської ради для іншого сільськогосподарського призначення (скачати)
  565. Розпорядження № 527 Про надання дозволу ПП «Ольвія» на розробку детального плану території для обгрунтування меж та площі земельної ділянки під існуючими будівлями і спорудами та будівництва виробничих будівель на території Мончинської сільської ради (скачати)
  566. Розпорядження № 528 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу Мончинської сільської ради для іншого сільськогосподарського призначення (скачати)
  567. Розпорядження № 529 Про надання дозволу ФГ «Ольвія-С» на розробку детального плану території для обгрунтування меж та площі земельної ділянки під існуючими будівлями і спорудами на території Мончинської сільської ради (скачати)
  568. Розпорядження № 530 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  569. Розпорядження № 531 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Новофастівської сільської ради (скачати)
  570. Розпорядження № 532 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Новофастівської сільської ради (скачати)
  571. Розпорядження № 533 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  572. Розпорядження № 534 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельною ділянкою із земель резервного фонду, яка розташована на території Педосівської сільської ради (скачати)
  573. Розпорядження № 535 Про передачу земельної ділянки , розташованої на території Борщагівської сільської ради з постійного користування у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  574. Розпорядження № 536 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Мончинської сільської ради (скачати)
  575. Розпорядження № 537 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Морозівської сільської ради (скачати)
  576. Розпорядження № 538 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу та резервного фонду на території Саражинецької сільської ради (скачати)
  577. Розпорядження № 539 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  578. Розпорядження № 540 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  601. Розпорядження № 541 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  602. Розпорядження № 542 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Черемошненської сільської ради (скачати)
  603. Розпорядження № 543 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Черемошненської сільської ради (скачати)
  604. Розпорядження № 544 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  605. Розпорядження № 545 Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки водного фонду, розташованої на території Сніжнянської сільської ради (скачати)
  606. Розпорядження № 546 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  607. Розпорядження № 547 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (скачати)
  608. Розпорядження № 548 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  609. Розпорядження № 549 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу та резервного фонду на території Морозівської сільської ради (скачати)
  610. Розпорядження № 550 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  611. Розпорядження № 551 Про затвердження положення про преміювання працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації (скачати)
  612. Розпорядження № 552 Про надання статусу дитини-сироти (скачати)
  613. Розпорядження № 553 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу та резервного фонду на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  614. Розпорядження № 554 Про затвердження детального плану території для будівництва зерноскладу та добудови критого току на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  615. Розпорядження № 556 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для створення фермерського господарства із земель резервного фонду на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  616. Розпорядження № 557 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  617. Розпорядження № 558 Про преміювання працівників апарату, відділів та управлінь Погребищенської райдержадміністрації (скачати)
  618. Розпорядження № 559 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  619. Розпорядження № 560 Про преміювання заступників начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (скачати)
  620. Розпорядження № 561 Про надання в оренду земельних ділянок земель резервного фонду Плисківської сільської ради для ведення фермерського господарства (скачати)
  621. Розпорядження № 562 Про надання в оренду земельної ділянки земель запасу Плисківської сільської ради для ведення фермерського господарства (скачати)
  622. Розпорядження № 564 Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель резервного фонду на території Очеретянської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (скачати)
  623. Розпорядження № 565 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельних ділянок в натуру (на місцевість) на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  624. Розпорядження № 566 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  625. Розпорядження № 567 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  626. Розпорядження № 568 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  627. Розпорядження № 569 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  628. Розпорядження № 570 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  629. Розпорядження № 571 Про передачу земельної ділянки, розташованої на території Плисківської сільської ради з постійного користування у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  630. Розпорядження № 572 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Барсаку Анатолію Михайловичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель резервного фонду на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  631. Розпорядження № 573 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу на території Павлівської сільської ради та видачу державного акта на право власності на землю (скачати)
  632. Розпорядження № 574 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 05. 10. 2012 року № 457 "Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Саражинецької сільської ради” (скачати)
  633. Розпорядження № 575 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель запасу Білашківської сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  634. Розпорядження № 576 Про надання в оренду земельної ділянки із земель запасу та земель промисловості Саражинецької сільської ради для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства, що пов’язані з користуванням надрами (скачати)
  635. Розпорядження № 577 Про план роботи районної державної адміністрації на грудень 2012 року (скачати)
  636. Розпорядження № 578 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Чапаєвської сільської ради (скачати)
  637. Розпорядження № 579 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Чапаєвської сільської ради (скачати)
  638. Розпорядження № 580 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Педосівської сільської ради (скачати)
  639. Розпорядження № 581 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для створення фермерського господарства із земель резервного фонду на території Саражинецької сільської ради (скачати)
  640. Розпорядження № 582 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  641. Розпорядження № 583 Про розробку технічної документації з встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду на території Плисківської сільської ради (скачати)
  642. Розпорядження № 584 Про поновлення (шляхом переукладання) договорів оренди земельних ділянок земель запасу, які розташовані на території Сніжнянської сільської ради (скачати)
  643. Розпорядження № 585 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Чапаєвської сільської ради (скачати)
  644. Розпорядження № 586 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  645. Розпорядження № 587 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Левківської сільської ради (скачати)
  646. Розпорядження № 588 Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельною ділянкою земель запасу Старостинецької сільської ради для іншого сільськогосподарського призначення (скачати)
  647. Розпорядження № 589 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення на умовах оренди земельних ділянок із земель запасу Левківської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  648. Розпорядження № 590 Про поновлення (шляхом переукладання) договорів оренди земельних ділянок земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  649. Розпорядження № 591 Про визнання нечинним розпорядження голови райдержадміністрації від 10. 05. 2012 року № 228 "Про затвердження переліку вільних земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів на території Погребищенського району, які пропонуються для продажу права оренди шляхом проведення аукціонів” (скачати)
  650. Розпорядження № 592 Про затвердження переліку земельних ділянок, що виставляються на земельні торги та умов продажу права їх оренди (скачати)
  651. Розпорядження № 593 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 05.10.2012 № 455 (скачати)
  652. Розпорядження № 594 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення на умовах оренди земельних ділянок із земель запасу Павлівської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  653. Розпорядження № 595 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  654. Розпорядження № 596 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення на умовах оренди земельної ділянки із земель резервного фонду Морозівської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  655. Розпорядження № 597 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  656. Розпорядження № Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Андрушівської сільської ради Про (скачати)
  657. Розпорядження № 599 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Чапаєвської сільської ради (скачати)
  658. Розпорядження № 600 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення на умовах оренди земельної ділянки із земель запасу Очеретнянської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  659. Розпорядження № 601 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради (скачати)
  660. Розпорядження № 602 Про поновлення (шляхом переукладання) договорів оренди земельних ділянок земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Морозівської сільської ради (скачати)
  661. Розпорядження № 603 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу на території Мончинської сільської ради та резервного фонду на території Чапаєвської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  662. Розпорядження № 604 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  663. Розпорядження № 605 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  664. Розпорядження № 606 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель резервного фонду на території Левківської сільської ради та земель запасу на території Черемошненської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  665. Розпорядження № 607 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  666. Розпорядження № 608 Про відзначення з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (скачати)
  667. Розпорядження № 609 Про надання в оренду водного об’єкта (ставка), який розташований на території Спичинецької сільської ради (скачати)
  668. Розпорядження № 610 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди земельної ділянки водного фонду, яка розташована на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  669. Розпорядження № 611 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Станилівської сільської ради (скачати)
  670. Розпорядження № 612 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельною ділянкою із земель резервного фонду, яка розташована на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  671. Розпорядження № 613 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу, які розташовані на території Білашківської сільської ради (скачати)
  672. Розпорядження № 614 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  673. Розпорядження № 615 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  674. Розпорядження № 616 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди земельної ділянки водного фонду, яка розташована на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  675. Розпорядження № 617 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  676. Розпорядження № 618 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  677. Розпорядження № 619 Про розробку технічної документації з встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель запасу на території Павлівської сільської ради (скачати)
  678. Розпорядження № 620 Про надання в оренду земельних ділянок земель запасу Гопчицької сільської ради для іншого сільськогосподарського призначення (скачати)
  679. Розпорядження № 621 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  680. Розпорядження № 622 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення на умовах оренди земельних ділянок із земель резервного фонду Білашківської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  681. Розпорядження № 623 Про видачу дубліката державного акта на право власності на земельну ділянку, яка розташована на території Новофастівської сільської ради (скачати)
  682. Розпорядження № 624 Про надання в оренду водного об’єкта (ставка), який розташований на території Мончинської сільської ради (скачати)
  683. Розпорядження № 625 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  684. Розпорядження № 626 Про надання в оренду земельної ділянки земель запасу Плисківської сільської ради для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (скачати)
  685. Розпорядження № 627 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  686. Розпорядження № 628 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  687. Розпорядження № 629 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  688. Розпорядження № 630 Про утворення оперативного штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення у зв’язку з ускладненням погодних умов у зимовий період 2012-2013 року (скачати)
  689. Розпорядження № 631 Про затвердження коефіцієнтів пофакторного впливу (скачати)
  690. Розпорядження № 632 Про розробку технічної документації з встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду на території Плисківської сільської ради (скачати)
  691. Розпорядження № 633 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Черемошненської сільської ради (скачати)
  692. Розпорядження № 634 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  693. Розпорядження № 635 Про проведення в 2013 році періодичних медичних оглядів працівників сільського господарства, робота яких пов’язана із шкідливими умовами праці (скачати)
  694. Розпорядження № 636 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Очеретнянської сільської ради (скачати)
  695. Розпорядження № 637 Про поновлення (шляхом переукладання) договорів оренди земельних ділянок земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  696. Розпорядження № 638 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Розкопанської сільської ради (скачати)
  697. Розпорядження № 639 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  698. Розпорядження № 640 Про преміювання працівників апарату, відділів та управлінь Погребищенської райдержадміністрації (скачати)
  699. Розпорядження № 641 Про розробку проекту землеустрою щодо еколого – економічного обгрунтування сівозмін та упорядкування угідь на земельних ділянках, що використовуються на умовах оренди фермерським господарством "Ланецького” на території Плисківської сільської ради (скачати)
  700. Розпорядження № 642 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 01. 06. 2012 року № 275 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із земель резервного фонду на території Старостинецької сільської ради та видачу державних актів на право власності на землю” (скачати)
  701. Розпорядження № 643 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди для створення фермерського господарства із земель запасу на території Левківської сільської ради (скачати)
  702. Розпорядження № 644 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу на території Саражинецької сільської ради для сінокосіння і випасання худоби (скачати)
  703. Розпорядження № 645 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  704. Розпорядження № 646 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу та резервного фонду Спичинецької сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  705. Розпорядження № 647 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  706. Розпорядження № 648 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  707. Розпорядження № 649 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  708. Розпорядження № 650 Про схвалення прогнозу районного бюджету на 2014-2015 роки (скачати)
  709. Розпорядження № 651 Про затвердження детального плану території для обгрунтування меж та площі земельної ділянки під існуючими будівлями і спорудами ФГ «Ольвія-С» на території Мончинської сільської ради (скачати)
  710. Розпорядження № 652 Про затвердження детального плану території для обгрунтування меж та площі земельної ділянки під існуючими будівлями і спорудами та будівництва виробничих будівель ПП «Ольвія» на території Мончинської сільської ради (скачати)
  711. Розпорядження № 653 Про чергування 30, 31 грудня 2012 року та 1, 5 - 7 січня 2013 року (скачати)
  712. Розпорядження № 654 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  713. Розпорядження № 655 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж ландшафтного заказника місцевого значення „Надросся”на території Дзюньківської, Павлівської та Саражинецької сільських рад (скачати)
  714. Розпорядження № 656 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди для створення фермерського господарства із земель запасу на території Павлівської сільської ради (скачати)
  715. Розпорядження № 657 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Левківської сільської ради (скачати)
  716. Розпорядження № 658 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Левківської сільської ради (скачати)
  717. Розпорядження № 659 Про план роботи районної державної адміністрації на січень 2013 року (скачати)
  718. Розпорядження № 660 Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки водного фонду, розташованої на території Білашківської сільської ради (скачати)
  719. Розпорядження № 662 Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки водного фонду, розташованої на території Спичинецької сільської ради (скачати)
  720. Розпорядження № 663 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Спичинецької сільської ради (скачати)
  721. Розпорядження № 664 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Педосівської сільської ради (скачати)
  722. Розпорядження № 665 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Новофастівської сільської ради (скачати)
  723. Розпорядження № 666 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  724. Розпорядження № 667 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Морозівської сільської ради (скачати)
  725. Розпорядження № 668 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  726. Розпорядження № 669 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Збаржівської сільської ради (скачати)
  727. Розпорядження № 670 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Спичинецької сільської ради (скачати)
  728. Розпорядження № 671 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Дзюньківської сільської ради (скачати)
  729. Розпорядження № 672 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Андрушівської сільської ради (скачати)
  730. Розпорядження № 673 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Станилівської сільської ради (скачати)
  731. Розпорядження № 674 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  732. Розпорядження № 675 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди із земель запасу на території Педосівської сільської ради для городництва (скачати)
  733. Розпорядження № 676 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу та резервного фонду на території Чапаєвської сільської ради для городництва (скачати)
  734. Розпорядження № 661 Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки водного фонду, розташованої на території Педосівської сільської ради (скачати)
  735. Розпорядження № 667 Про план роботи районної державної адміністрації на І квартал 2013 року (скачати)
  736. Розпорядження № 678 Про план роботи районної державної адміністрації на 2013 рік (скачати)
  737. Розпорядження № 679 Про затвердження мережі шкіл району на 2012-2013 навчальний рік (скачати)
  738. Розпорядження № 680 Про затвердження Порядку обліку, використання, зберігання печаток і штампів у Погребищенській районній державній адміністрації (скачати)
  739. Розпорядження № 681 Про надання в оренду земельної ділянки земель резервного фонду Ширмівської сільської ради для ведення фермерського господарства (скачати)
  740. Розпорядження № 682 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу та резервного фонду Станилівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (скачати)
  741. Розпорядження № 679 Про перелік структурних підрозділів райдержадміністрації (скачати)
  742. Розпорядження № 679 Про право першого та другого підпису на грошових, фінансових, платіжних документах (скачати)