Розпорядження Погребищенської РДА

2014 рік

 
 
  1. Розпорядження № 1 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Дзюньківської сільської ради (скачати)
  2. Розпорядження № 2 Про затвердження Порядку погодження головою районної державної адміністрації пріоритетів та планів роботи територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (скачати)
  3. Розпорядження № 3 Про направлення малолітньої дитини в державний заклад (скачати)
  4. Розпорядження № 4 Про схвалення прогнозу районного бюджету на 2015-2016 роки (скачати)
  5. Розпорядження № 5 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19.01.2011 р. №12 «Про районну комісію з питань захисту прав дитини» (скачати)
  6. Розпорядження № 6 Про створення комісії та проведення річної перевірки секретних документів (скачати)
  7. Розпорядження № 7 Про затвердження коефіцієнтів пофакторного впливу (скачати)
  8. Розпорядження № 8 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 20 січня 2012 року № 22 “Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель резервного фонду на території Сніжнянської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва” (скачати)
  9. Розпорядження № 9 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Андрушівської сільської ради (скачати)
  10. Розпорядження № 10 Про припинення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування (скачати)
  11. Розпорядження № 11 Про затвердження граничної чисельності штатних працівників Погребищенського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (скачати)
  12. Розпорядження № 12 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу організаційної роботи апарату Погребищенської райдержадміністрації (скачати)
  13. Розпорядження № 13 Про затвердження графіка науково-технічного опрацювання документів (скачати)
  14. Розпорядження № 14 Про внесення змін до тимчасового розпису районного бюджету на І квартал 2014 року (скачати)
  15. Розпорядження № 15 Про внесення змін до тимчасового районного бюджету на 1 квартал 2014 року (скачати)
  16. Розпорядження № 16 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 17.05.2013 року № 113 (скачати)
  17. Розпорядження № 17 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 13 червня 2012 року № 297 “Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди із земель запасу на території Дзюньківської сільської ради для сінокосіння та випасання худоби” (скачати)
  18. Розпорядження № 18 Про план роботи районної державної адміністрації на лютий 2014 року (скачати)
  19. Розпорядження № 19 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Морозівської сільської ради (скачати)
  20. Розпорядження № 20 Про призначення відповідального за газове господарство (скачати)
  21. Розпорядження № 21 Про реалізацію державної антикорупційної політики та здійснення заходів запобігання і протидії корупції (скачати)
  22. Розпорядження № 22 Про утворення районної комісії з питань комплексних перевірок захисних споруд цивільного захисту (скачати)
  23. Розпорядження № 23 Про внесення змін до тимчасового розпису районного бюджету на І квартал 2014 року (скачати)
  24. Розпорядження № 24 Про направлення малолітніх дітей в державний заклад (скачати)
  25. Розпорядження № 25 Про створення комісії з перевірки наявності печаток і штампів в апараті райдержадміністрації (скачати)
  26. Розпорядження № 26 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 29.04.2005 року № 193 (скачати)
  27. Розпорядження № 27 Про утворення комісії з питань проведення обстежень технічного стану котелень району (скачати)
  28. Розпорядження № 28 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  29. Розпорядження № 29 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  30. Розпорядження № 30 Про встановлення компенсації (скачати)
  31. Розпорядження № 31 Про Положення про сектор з питань сім’ї, молоді та спорту Погребищенської районної державної адміністрації (скачати)
  32. Розпорядження № 32 Про перевірку виконавчого комітету Збаржівської сільської ради із здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади (скачати)
  33. Розпорядження № 33 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Мончинської сільської ради (скачати)
  34. Розпорядження № 34 Про затвердження складу Громадської ради при районній державній адміністрації (скачати)
  35. Розпорядження № 35 Про розробку проекту землеустрою щодо еколого – економічного обгрунтування сівозмін та впорядкування угідь на земельних ділянках, що використовуються на умовах оренди фермерським господарством “Марія-Б” на території Білашківської сільської ради (скачати)
  36. Розпорядження № 36 Про розробку проекту землеустрою щодо еколого – економічного обгрунтування сівозмін та впорядкування угідь на земельних ділянках, що використовуються на умовах оренди сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю “Левківське” на території Левківської сільської ради (скачати)
  37. Розпорядження № 37 Про розподіл обов'язків між головою, першим заступником, заступниками голови, керівником апарату районної державної адміністрації (скачати)
  38. Розпорядження № 38 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 12. 10. 2007 року № 588 “Про затвердження протоколу розподілу земельних ділянок між власниками сертифікатів, виготовлення та видачу державних актів на право власності на земельні ділянки громадянам на території Павлівської сільської ради” (скачати)
  39. Розпорядження № 39 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Морозівської сільської ради (скачати)
  40. Розпорядження № 40 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Морозівської сільської ради (скачати)
  41. Розпорядження № 41 Про проведення в райдержадміністрації щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань (скачати)
  42. Розпорядження № 42 Про проведення районного туру дитячо-юнацького конкурсу естрадної пісні та танцю “Музична парасолька”. (скачати)
  43. Розпорядження № 43 Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” (скачати)
  44. Розпорядження № 44 Про затвердження календарного плану проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” у 2014 році (скачати)
  45. Розпорядження № 45 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  46. Розпорядження № 46 Про передачу у власність земельних ділянок, розташованих на території Білашківської сільської ради (скачати)
  47. Розпорядження № 47 Про затвердження Порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій та інвалідів війни за рахунок субвенції з обласного бюджету (скачати)
  48. Розпорядження № 48 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Очеретнянської сільської ради (скачати)
  49. Розпорядження № 49 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Чапаєвської сільської ради (скачати)
  50. Розпорядження № 50 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Левківської сільської ради (скачати)
  51. Розпорядження № 51 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Левківської сільської ради (скачати)
  52. Розпорядження № 52 Про надання дозволу ФГ «Ставнійчука П.Ю.» на будівництво комплексу доробки зерна із встановленням зерносушарки на території Старостинецької сільської ради Погребищенського району (скачати)
  53. Розпорядження № 53 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 12 липня 2005 року № 311 „Про організацію обстежень спеціалізованих підприємств, які здійснюють операції з металобрухтом” (скачати)
  54. Розпорядження № 54 Про склад комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців райдержадміністрації (скачати)
  55. Розпорядження № 55 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (скачати)
  56. Розпорядження № 56 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (скачати)
  57. Розпорядження № 57 Про направлення малолітньої дитини в державний заклад (скачати)
  58. Розпорядження № 58 Про організацію груп з підготовки дітей 5 – річного віку до школи (скачати)
  59. Розпорядження № 59 Про проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України у 2014 році (скачати)
  60. Розпорядження № 60 Про план роботи районної державної адміністрації на березень 2014 року (скачати)
  61. Розпорядження № 61 Про погодження проекту землеустрою, що забезпечує еколого – економічне обгрунтування сівозмін та впорядкування угідь на земельних ділянках, які використовуються на умовах оренди товариством з обмеженою відповідальністю “Новофастівське” на території Саражинецької, Павлівської та Борщагівської сільських рад (скачати)
  62. Розпорядження № 62 Про погодження проекту землеустрою, що забезпечує еколого – економічне обгрунтування сівозмін та впорядкування угідь на земельних ділянках, які використовуються на умовах оренди товариством з обмеженою відповідальністю “Новофастівське” на території Сніжнянської та Морозівської сільських рад (скачати)
  63. Розпорядження № 63 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  64. Розпорядження № 64 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  65. Розпорядження № 65 Про створення комісії та проведення перевірки стану режиму секретності (скачати)
  66. Розпорядження № 66 Про чергування 08-10 березня 2014 року (скачати)
  67. Розпорядження № 67 Про створення дитячого будинку сімейного типу та влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування (скачати)
  68. Розпорядження № 68 Про результати проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань (скачати)
  69. Розпорядження № 69 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Білашківської сільської ради (скачати)
  70. Розпорядження № 70 Про проведення двомісячників та санітарних днів з озеленення та благоустрою території району в 2014 році (скачати)
  71. Розпорядження № 71 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Довгалівської сільської ради (скачати)
  72. Розпорядження № 72 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Борщагівської сільської ради (скачати)
  73. Розпорядження № 73 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  74. Розпорядження № 74 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 10 жовтня 2012 року № 463 (скачати)
  75. Розпорядження № 75 Про передачу у власність земельної ділянки розташованої на території Мончинської сільської ради (скачати)
  76. Розпорядження № 76 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Білашківської сільської ради (скачати)
  77. Розпорядження № 77 Про надання статусу дитини-сироти (скачати)
  78. Розпорядження № 78 Про дорадчий орган при секторі з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (скачати)
  79. Розпорядження № 79 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 06.04.2011 року № 137 (скачати)
  80. Розпорядження № 80 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  81. Розпорядження № 81 Про припинення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування (скачати)
  82. Розпорядження № 82 Про внесення змін до договору оренди земельних ділянок невитребуваних паїв розташованих на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  83. Розпорядження № 83 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Гопчицької сільської ради (скачати)
  84. Розпорядження № 84 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  85. Розпорядження № 85 Про районну спостережну комісію (скачати)
  86. Розпорядження № 86 Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту району на 2014 рік (скачати)
  87. Розпорядження № 87 Про план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2014 року (скачати)
  88. Розпорядження № 88 Про план роботи районної державної адміністрації на квітень 2014 року (скачати)
  89. Розпорядження № 89 Про припинення опалювального сезону 2013 – 2014 років у Погребищенському районі (скачати)
  90. Розпорядження № 90 Про право першого та другого підписів на грошових, фінансових, платіжних документах (скачати)
  91. Розпорядження № 91 Про надання пільг та субсидій на тверде паливо та скраплений газ у 2014 році (скачати)
  92. Розпорядження № 92 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 січня 2014 року № 7 (скачати)
  93. Розпорядження № 93 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  94. Розпорядження № 94 Про створення комісії та проведення квартальної перевірки секретних документів (скачати)
  95. Розпорядження № 95 Про призначення піклувальника дитини-сироти (скачати)
  96. Розпорядження № 96 Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 08.02.2007 року № 85 (скачати)
  97. Розпорядження № 97 Про утворення комісії з оцінки вартості дарунків, одержаних як подарунки, в апараті районної державної адміністрації (скачати)
  98. Розпорядження № 98 Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації у вихідні дні (скачати)
  99. Розпорядження № 99 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  100. Розпорядження № 100 Про визнання такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 23.12.2013 року № 333 та від 30.12.2013 року № 354 (скачати)
  101. Розпорядження № 101 Про передачу у власність земельних ділянок розташованих на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  102. Розпорядження № 102 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Гопчицької сільської ради (скачати)
  103. Розпорядження № 103 Про створення комісії з використання коштів на придбання та списання матеріальних цінностей (скачати)
  104. Розпорядження № 104 Про зняття з контролю розпорядження голови райдержадміністрації від 2 серпня 2013 року № 319 (скачати)
  105. Розпорядження № 105 Про чергування 19-21 квітня 2014 року (скачати)
  106. Розпорядження № 106 Про зняття з контролю окремих розпоряджень голови райдержадміністрації (скачати)
  107. Розпорядження № 107 Про затвердження Положення про відділ організаційної роботи апарату Погребищенської районної державної адміністрації (скачати)
  108. Розпорядження № 108 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  109. Розпорядження № 109 Про районну робочу комісію з питань координації діяльності з надання компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін та тарифів на комунальні послуги (скачати)
  110. Розпорядження № 110 Про внутрішній розпорядок роботи райдержадміністрації (скачати)
  111. Розпорядження № 111 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  112. Розпорядження № 112 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  113. Розпорядження № 113 Про встановлення ліміту легкових автомобілів, що обслуговують апарат та структурні підрозділи райдержадміністрації (скачати)
  114. Розпорядження № 114 Про чергування 1-4 та 9-11 травня 2014 року (скачати)
  115. Розпорядження № 115 Про перевірку виконавчого комітету Новофастівської сільської ради із здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади (скачати)
  116. Розпорядження № 116 Про затвердження заходів щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них в Погребищенському районі (скачати)
  117. Розпорядження № 117 Про відзначення в районі Дня матері, Міжнародного дня сім’ї та Міжнародного дня захисту дітей (скачати)
  118. Розпорядження № 118 Про план роботи районної державної адміністрації на травень 2014 року (скачати)
  119. Розпорядження № 119 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  120. Розпорядження № 120 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  121. Розпорядження № 121 Про затвердження граничної чисельності працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації (скачати)
  122. Розпорядження № 122 Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей Погребищенського району (скачати)
  123. Розпорядження № 123 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  124. Розпорядження № 124 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПАТ “Державний ощадний банк України” на території Погребищенської міської ради (скачати)
  125. Розпорядження № 125 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців (скачати)
  126. Розпорядження № 126 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 28 лютого 2014 року № 59 (скачати)
  127. Розпорядження № 127 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19.01.2011 р. №12 «Про районну комісію з питань захисту прав дитини» (скачати)
  128. Розпорядження № 128 Про оголошення конкурсу на заміщення посади державного службовця (скачати)
  130. Розпорядження № 130 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця (скачати)
  131. Розпорядження № 131 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  132. Розпорядження № 132 Про створення опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування), районної державної адміністрації (скачати)
  135. Розпорядження № 135 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (скачати)
  136. Розпорядження № 136 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 15.05.2013 р. № 107 „Про організацію роботи з укладання колективних договорів і угод на 2013-2015 роки в Погребищенському районі” (скачати)
  137. Розпорядження № 137 Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку і торгівлі Погребищенської районної державної адміністрації (скачати)
  138. Розпорядження № 138 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  139. Розпорядження № 139 Про призначення опікуна дітей, позбавлених батьківського піклування (скачати)
  140. Розпорядження № 140 Про зняття з контролю та продовження терміну дії контролю розпорядження голови райдержадміністрації (скачати)
  141. Розпорядження № 141 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  142. Розпорядження № 142 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Мончинської сільської ради (скачати)
  143. Розпорядження № 143 Про невідкладні заходи з підвищення готовності техніки до постачання під час часткової мобілізації (скачати)
  144. Розпорядження № 144 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  145. Розпорядження № 145 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 4.12.2009 року № 501 (скачати)
  146. Розпорядження № 146 Про утворення районного штабу з питань переселення та розв'язання соціально-побутових проблем громадян, які залишають Автономну Республіку Крим і м. Севастополь у зв'язку з військовою агресією з боку Російської Федерації (скачати)
  147. Розпорядження № 147 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 14.01.2010 року № 5 „Про заходи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення” (скачати)
  148. Розпорядження № 148 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця (скачати)
  149. Розпорядження № 149 Про здешевлення вартості путівок (скачати)
  150. Розпорядження № 150 Про план роботи районної державної адміністрації на червень 2014 року (скачати)
  152. Розпорядження № 152 Про відзначення з нагоди 18-ї річниці Конституції України (скачати)
  153. Розпорядження № 153 Про перерахунок заробітної плати (скачати)
  154. Розпорядження № 154 Про чергування 07 - 09 червня 2014 року (скачати)
  155. Розпорядження № 155 Про призначення піклувальника дитини, позбавленої батьківського піклування (скачати)
  156. Розпорядження № 156 Про призначення опікуна над дітьми, позбавленими батьківського піклування (скачати)
  157. Розпорядження № 157 Про створення експертної комісії з питань таємниць та затвердження Положення про експертну комісію з питань таємниць (скачати)
  158. Розпорядження № 158 Про преміювання працівників апарату, відділів та управлінь Погребищенської райдержадміністрації (скачати)
  159. Розпорядження № 159 Про склад постійно діючої комісії з перевірки знань з питань охорони праці (скачати)
  160. Розпорядження № 160 Про затвердження Положення про управління агропромислового розвитку Погребищенської райдержадміністрації (скачати)
  161. Розпорядження № 161 Про відзначення в районі Дня молоді (скачати)
  162. Розпорядження № 162 Про флюорографічне обстеження населення району (скачати)
  163. Розпорядження № 163 Про організацію проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади (скачати)
  164. Розпорядження № 164 Про чергування 28-30 червня 2014 року (скачати)
  165. Розпорядження № 165 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  166. Розпорядження № 166 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 13.05.2014 року № 126 (скачати)
  167. Розпорядження № 167 Про проведення у Погребищенському районі жнивної кампанії 2014 року (скачати)
  168. Розпорядження № 168 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди із земель водного фонду Старостинецької сільської ради для експлуатації та догляду за гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами і каналами (скачати)
  169. Розпорядження № 169 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Павлівської сільської ради (скачати)
  170. Розпорядження № 170 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Білашківської сільської ради (скачати)
  171. Розпорядження № 171 Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2014 року (скачати)
  172. Розпорядження № 172 Про план роботи районної державної адміністрації на липень 2014 року (скачати)
  173. Розпорядження № 173 Про підготовку господарського комплексу та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років (скачати)
  174. Розпорядження № 174 Про формування регіональних ресурсів продовольчого зерна у 2014-2015 маркетинговому році (скачати)
  175. Розпорядження № 175 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  176. Розпорядження № 176 Про перевірку виконавчого комітету Довгалівської сільської ради із здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади (скачати)
  177. Розпорядження № 177 Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів (скачати)
  178. Розпорядження № 178 Про затвердження переліку адміністративних послуг та документів дозвільного характеру (скачати)
  179. Розпорядження № 179 Про питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції (скачати)
  180. Розпорядження № 180 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  181. Розпорядження № 181 Про передачу у власність земельних ділянок, розташованих на території Спичинецької сільської ради (скачати)
  182. Розпорядження № 189 Про створення комісії та проведення квартальної перевірки секретних документів (скачати)
  183. Розпорядження № 192 Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань працівників апарату та структурних підрозділів Погребищенської райдержадміністрації (скачати)
  184. Розпорядження № 195 Про приймання-передачу програмно-апаратних комплексів та обладнання системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення (скачати)
  185. Розпорядження № 196 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  182. Розпорядження № 197 Про відзначення з нагоди святкування 23-ї річниці Незалежності України (скачати)
  186. Розпорядження № 198 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Білашківської сільської ради (скачати)
  187. Розпорядження № 199 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  188. Розпорядження № 200 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Левківської сільської ради (скачати)   201. Розпорядження № 201 Про відзначення з нагоди професійного свята (скачати)
  202. Розпорядження № 202 Про затвердження плану заходів щодо надання компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги (скачати)
  203. Розпорядження № 203 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 10 жовтня 2012 року № 463 (скачати)
  204. Розпорядження № 204 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19.01.2011 р. №12 «Про районну комісію з питань захисту прав дитини» (скачати)
  205. Розпорядження № 205 Про підготовку та проведення в районі Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене-2014» (скачати)
  206. Розпорядження № 206 Про чергування 23 - 25 серпня 2014 року (скачати)
  207. Розпорядження № 207 Про створення комісії для підтвердження наявності та стану виборчих скриньок (скачати)
  208. Розпорядження № 208 Про призначення опікуна дітей-сиріт (скачати)
  209. Розпорядження № 209 Про направлення малолітніх дітей у державний заклад (скачати)
  210. Розпорядження № 210 Про направлення малолітньої дитини в державний заклад (скачати)
  211. Розпорядження № 211 Про адміністратора безпеки органу ведення Державного реєстру виборців (скачати)
  212. Розпорядження № 212 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  213. Розпорядження № 213 Про план роботи районної державної адміністрації на вересень 2014 року (скачати)
  214. Розпорядження № 214 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  215. Розпорядження № 215 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  216. Розпорядження № 216 Про направлення малолітньої дитини в державний заклад (скачати)
  217. Розпорядження № 217 Про захист персональних даних (скачати)
  218. Розпорядження № 218 Про створення мобільної та моніторингових груп для виявлення вимушених переселенців та їх проблем (скачати)
  219. Розпорядження № 219 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  220. Розпорядження № 220 Про передачу у власність земельних ділянок, розташованих на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  221. Розпорядження № 221 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Білашківської сільської ради (скачати)
  222. Розпорядження № 222 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  223. Розпорядження № 223 Про створення комісії з обстеження соціально-побутових умов проживання сімей поранених та загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході України (скачати)
  224. Розпорядження № 224 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Саражинецької сільської ради (скачати)
  225. Розпорядження № 225 Про затвердження граничної чисельності штатних працівників Погребищенського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (скачати)
  226. Розпорядження № 226 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  227. Розпорядження № 227 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  228. Розпорядження № 228 Про складання проекту районного бюджету за програмно-цільовим методом на 2015 рік та прогнозу районного бюджету на 2016-2017 роки (скачати)
  229. Розпорядження № 229 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 14.04.2010 року № 138 “Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельною ділянкою із земель запасу на території Новофастівської сільської ради” (скачати)
  230. Розпорядження № 230 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Чапаєвської сільської ради (скачати)
  231. Розпорядження № 231 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  232. Розпорядження № 232 Про створення районної комісії у справах альтернативної ( невійськової ) служби (скачати)
  233. Розпорядження № 233 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 30.11.2012 року № 582 “Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Черемошненської сільської ради” (скачати)
  234. Розпорядження № 234 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 29.12.2012 року № 682 “Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу та резервного фонду Станилівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва” (скачати)
  235. Розпорядження № 235 Про роботу з документами, які містять відомості, що становлять службову інформацію, і яким надається гриф “Для службового користування” (скачати)
  236. Розпорядження № 236 Про виплату премії працівникам апарату та структурних підрозділів Погребищенської райдержадміністрації (скачати)
  237. Розпорядження № 237 Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації у вихідні дні (скачати)
  238. Розпорядження № 238 Про план роботи районної державної адміністрації на IV квартал 2014 року (скачати)
  239. Розпорядження № 239 Про план роботи районної державної адміністрації на жовтень 2014 року (скачати)
  240. Розпорядження № 240 Про функціонування прийомної сім‘ї (скачати)
  241. Розпорядження № 241 Про проведення щорічної інвентаризації майна, інших матеріальних цінностей районної державної адміністрації (скачати)
  242. Розпорядження № 242 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  243. Розпорядження № 243 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  244. Розпорядження № 244 Про створення комісії та проведення квартальної перевірки секретних документів (скачати)
  245. Розпорядження № 245 Про приписку громадян 1998 року народження до призовної дільниці (скачати)
  246. Розпорядження № 246 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  247. Розпорядження № 247 Про перевірку виконавчого комітету Чапаєвської сільської ради із здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади (скачати)
  248. Розпорядження № 248 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 29.04.2005 року № 193 (скачати)
  249. Розпорядження № 249 Про комісію з призначення населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (скачати)
  250. Розпорядження № 250 Про передачу у власність земельних ділянок, розташованих на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  251. Розпорядження № 251 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Ширмівської сільської ради (скачати)
  252. Розпорядження № 252 Про надання в оренду земельної ділянки з земель невитребуваних паїв Черемошненської сільської ради (скачати)
  253. Розпорядження № 253 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Ширмівської сільської ради (скачати)
  254. Розпорядження № 254 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Плисківської сільської ради (скачати)
  255. Розпорядження № 255 Про надання в оренду земельної ділянки з земель невитребуваних паїв Плисківської сільської ради (скачати)
  256. Розпорядження № 256 Про затвердження термінів опалювального періоду 2014 – 2015 років у Погребищенському районі (скачати)
  257. Розпорядження № 257 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  258. Розпорядження № 258 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  259. Розпорядження № 259 Про створення та забезпечення діяльності районної мобільної робочої групи із надання адресних соціальних послуг в територіальних громадах сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, та взаємодії суб’єктів соціальної роботи (скачати)
  260. Розпорядження № 260 Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 15.07.2014 року № 178 (скачати)
  261. Розпорядження № 261 Про відзначення з нагоди професійних свят (скачати)
  262. Розпорядження № 262 Про чергування 25 - 27 жовтня 2014 року (скачати)
  263. Розпорядження № 263 Про створення робочої групи з проведення пошукової роботи та підготовки матеріалів Книги пам’яті померлих учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції (скачати)
  264. Розпорядження № 264 Про передачу у власність земельних ділянок, розташованих на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  265. Розпорядження № 265 Про план роботи районної державної адміністрації на листопад 2014 року (скачати)
  266. Розпорядження № 266 Про відзначення з нагоди професійних свят (скачати)
  267. Розпорядження № 267 Про право тимчасового другого підпису на грошових, фінансових, платіжних документах (скачати)
  268. Розпорядження № 268 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  269. Розпорядження № 269 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  270. Розпорядження № 270 Про створення комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим та внутрішньо переміщеним особам (скачати)
  271. Розпорядження № 271 Про відзначення з нагоди Дня працівників сільського господарства (скачати)
  272. Розпорядження № 272 Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету на надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих осіб та особам, які отримали поранення під час проведення антитерористичної операції в східних областях України (скачати)
  273. Розпорядження № 273 Про направлення малолітніх дітей в державний заклад (скачати)
  274. Розпорядження № 274 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  275. Розпорядження № 275 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  276. Розпорядження № 276 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  277. Розпорядження № 277 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 16.02.2008р. № 151 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до районної державної адміністрації” (скачати)
  278. Розпорядження № 278 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця (скачати)
  279. Розпорядження № 279 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  280. Розпорядження № 280 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Саражинецької сільської ради (скачати)
  281. Розпорядження № 281 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  282. Розпорядження № 282 Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Погребищенської районної державної адміністрації (скачати)
  283. Розпорядження № 283 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  284. Розпорядження № 284 Про відзначення з нагоди професійних свят (скачати)
  285. Розпорядження № 285 Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань Герасимович К.В. (скачати)
  286. Розпорядження № 286 Про перенесення робочих днів у 2015 році (скачати)
  287. Розпорядження № 287 Про забезпечення виконання Закону України „Про очищення влади” (скачати)
  288. Розпорядження № 288 Про план роботи районної державної адміністрації на грудень 2014 року (скачати)
  289. Розпорядження № 289 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (скачати)
  290. Розпорядження № 290 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (скачати)
  291. Розпорядження № 291 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця (скачати)
  292. Розпорядження № 292 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  304. Розпорядження № 304 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  305. Розпорядження № 305 Про складання тимчасового розпису районного бюджету на І квартал 2015 року (скачати)
  306. Розпорядження № 306 Про забезпечення участі громадськості Погребищенського району у формуванні та реалізації державної політики (скачати)
  307. Розпорядження № 307 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  308. Розпорядження № 308 Про затвердження граничної чисельності штатних працівників Погребищенського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (скачати)
  309. Розпорядження № 309 Про додаткові заходи щодо запобігання й подолання корупції в місцевих органах виконавчої влади району (скачати)
  310. Розпорядження № 310 Про призначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції (скачати)
  311. Розпорядження № 311 Про створення прийомної сім‘ї та влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування (скачати)
  312. Розпорядження № 312 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з “для ведення особистого селянського господарства” на “для іншого сільськогосподарського призначення” із земель приватної власності, розташованих на території Саражинецької сільської ради (скачати)
  313. Розпорядження № 313 Про затвердження складу колегії при відділі освіти райдержадміністрації (скачати)
  314. Розпорядження № 314 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  315. Розпорядження № 315 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  316. Розпорядження № 316 Про надання в постійне користування земельних ділянок державної власності, розташованих на території Погребищенської міської ради (скачати)
  317. Розпорядження № 317 Про утворення районної комісії з питань подальшого використання захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) (скачати)
  318. Розпорядження № 318 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  319. Розпорядження № 319 Про чергування 1-4 та 7-11 січня 2015 року (скачати)
  320. Розпорядження № 320 Про план роботи районної державної адміністрації на 2015 рік (скачати)
  321. Розпорядження № 321 Про план роботи районної державної адміністрації на І квартал 2015 року (скачати)
  322. Розпорядження № 322 Про план роботи районної державної адміністрації на січень 2015 року (скачати)
  323. Розпорядження № 323 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)