Управління персоналом

 

  1. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби (Постанова)

  2. Інформація про наявність вакантних посад державних службовців в Погребищенський районній державній адміністрації (Cкачати)

  3. Погребищенська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „Б” - завідувача сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Погребищенської районної державної адміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  4. Погребищенська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації. Умови

  Інформація про конкурс (Скачати)

  5. Управління праці та соціального захисту населення Погребищенської райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» - головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та контролю за призначенням та виплатою пенсій та допомог.

  Інформація про конкурс (Скачати)

  6. Погребищенська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації (Скачати)

  7. Погребищенська районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації, оголошений розпорядженням голови райдержадміністрації від 13.01.2017 року № 11 та розміщений на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби за № 684 - завершено.

  8. Погребищенська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „Б” – завідувача архівного сектору районної державної адміністрації (Скачати)

  9. Погребищенська районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „Б” - завідувача архівного сектору райдержадміністрації, оголошений розпорядженням голови райдержадміністрації від 19.01.2017 року № 16 та розміщений на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби за № 1579 - завершено.

  Інформація про конкурс (Скачати)

  10. Погребищенська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „Б” – завідувача сектору управління персоналом апарату районної державної адміністрації (Скачати)

  Результати конкурсу на посаду завідувача сектору управління персоналом апарату Погребищенської районної держаної адміністрації (Скачати)

  11. Управління праці та соціального захисту населення Погребищенської райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста відділу з призначення грошових допомог та компенсацій на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

  12. Відповідно до пункту 2 частини першої статті 30 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації повідомляє, що конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В»- головного спеціаліста відділу з призначення грошових допомог та компенсацій на період відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку , оголошений наказом начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації від 12.01.2017 року №2 та розміщений на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби не відбувся, тому що не було подано жодної заяви для участі у даному конкурсі.

  13. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „Б” - завідувача архівного сектору районної державної адміністрації - завершено.

  Інформація про конкурс (Скачати)

  14. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста сектору правового забезпечення апарату районної державної адміністрації - завершено.

  Інформація про конкурс (Скачати)

  15. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „Б” – завідувача сектору розвитку житлово – комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації - завершено.

  Інформація про конкурс (Скачати)

  16. Управління фінансів райдержадміністрації оголошує конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В”– головного спеціаліста відділу бюджетної політики, прогнозування та аналізу доходів (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  17. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „Б” – завідувача сектору розвитку житлово – комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  18. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  19. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста сектору містобудування та архітектури районної державної адміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  20. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „Б” - першого заступника голови районної державної адміністрації (Скачати)

  Конкурс на зайняття вакантної посади першого заступника голови Погребищенської райдержадміністрації не відбувся, в зв’язку з тим, що заяв про участь в конкурсі не надійшло

  21. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації (Скачати).

  Конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Погребищенської райдержадміністрації не відбувся, в зв’язку з тим, що заяв про участь в конкурсі не надійшло

  22. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста з режимно - секретної роботи апарату Погребищенської районної державної адміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  Конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста з режимно - секретної роботи апарату Погребищенської райдержадміністрації не відбувся, в зв’язку з тим, що заяв про участь в конкурсі не надійшло

  23. Про оголошення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” (Скачати)

  24. Умови проведення повторного конкурсу на посаду категорії „В” - головного спеціаліста сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Погребищенської районної державної адміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  25. Умови проведення конкурсу на посаду категорії „Б” - начальника управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  26. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „Б” – першого заступника голови райдержадміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  27. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  28. Управлінням агропромислового розвитку Погребищенської райдержадміністрації оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста відділу тваринництва, рослинництва, інженерно-технічного забезпечення управління агропромислового розвитку (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  29. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста з режимно – секретної роботи апарату райдержадміністрації (Скачати).

  Інформація про конкурс (Скачати)

  30. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу фінансово – господарського забезпечення апарату райдержадміністрації на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  31. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста з режимно-секретної роботи Погребищенської районної державної адміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  32. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу фінансово – господарського забезпечення апарату Погребищенської районної державної адміністрації на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  33. Відділом освіти Погребищенської районної державної адміністрації оголошено конкурс на зайняття посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу освіти. (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  34. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено повторний конкурс на зайняття посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу фінансово – господарського забезпечення апарату Погребищенської районної державної адміністрації на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  35. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  36. Відділом освіти Погребищенської районної державної адміністрації оголошено повторний конкурс на зайняття посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу освіти. (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  37. Управлінням агропромислового розвитку Погребищенської райдержадміністрації оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста відділу тваринництва, рослинництва, інженерно-технічного забезпечення управління агропромислового розвитку (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  38. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – провідного спеціаліста сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  39. Управлінням агропромислового розвитку Погребищенської райдержадміністрації оголошено конкурс на зайняття посади державного службовця на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку категорії „В” - головного спеціаліста відділу тваринництва, рослинництва, інженерно-технічного забезпечення управління агропромислового розвитку (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  40. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „Б” – завідувача сектору забезпечення доступу до публічної інформації та роботи зі зверненнями громадян загального відділу апарату райдержадміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  41. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „Б” – начальника відділу фінансово – господарського забезпечення – головного бухгалтера апарату райдержадміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  42. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „Б” – завідувача архівного сектору райдержадміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  43. Управлінням агропромислового розвитку Погребищенської райдержадміністрації оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста відділу тваринництва, рослинництва, інженерно-технічного забезпечення управління агропромислового розвитку (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  44. Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації оголошується конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста відділу з призначення грошових допомог та компенсацій на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника. (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  45. Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” - спеціаліста сектору державних соціальних інспекторів Управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації. (Скачати) Інформація про конкурс (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  46.  Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста з режимно - секретної роботи апарату райдержадміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  47. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста сектору розвитку інфраструктури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації на період відпустки основного працівника в зв’язку з вагітністю та пологами (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  48. Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „В” – головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  49. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста з режимно - секретної роботи апарату райдержадміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  50. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено повторний конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста з режимно - секретної роботи апарату райдержадміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  51. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  52. Відділом освіти Погребищенської районної державної адміністрації оголошено конкурс на зайняття посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу освіти (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  53. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста з режимно - секретної роботи апарату райдержадміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  54. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації (Скачати);

  Інформація про конкурс (Скачати)

  55. Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації оголошується конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста з управлінням персоналу. (Умови конкурсу (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  56. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста з режимно – секретної роботи апарату райдержадміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)