Конкурси 1916-19 рр

 

  1. Погребищенська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „Б” - завідувача сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Погребищенської районної державної адміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  2. Погребищенська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації. Умови

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  3. Управління праці та соціального захисту населення Погребищенської райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» - головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та контролю за призначенням та виплатою пенсій та допомог.

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  4. Погребищенська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації (Завантажити)

  5. Погребищенська районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації, оголошений розпорядженням голови райдержадміністрації від 13.01.2017 року № 11 та розміщений на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби за № 684 - завершено.

  6. Погребищенська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „Б” – завідувача архівного сектору районної державної адміністрації (Завантажити)

  7. Погребищенська районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „Б” - завідувача архівного сектору райдержадміністрації, оголошений розпорядженням голови райдержадміністрації від 19.01.2017 року № 16 та розміщений на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби за № 1579 - завершено.

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  8. Погребищенська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „Б” – завідувача сектору управління персоналом апарату районної державної адміністрації (Завантажити)

  Результати конкурсу на посаду завідувача сектору управління персоналом апарату Погребищенської районної держаної адміністрації (Завантажити)

  9. Управління праці та соціального захисту населення Погребищенської райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста відділу з призначення грошових допомог та компенсацій на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

  10. Відповідно до пункту 2 частини першої статті 30 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації повідомляє, що конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В»- головного спеціаліста відділу з призначення грошових допомог та компенсацій на період відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку , оголошений наказом начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації від 12.01.2017 року №2 та розміщений на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби не відбувся, тому що не було подано жодної заяви для участі у даному конкурсі.

  11. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „Б” - завідувача архівного сектору районної державної адміністрації - завершено.

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  12. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста сектору правового забезпечення апарату районної державної адміністрації - завершено.

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  13. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „Б” – завідувача сектору розвитку житлово – комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації - завершено.

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  14. Управління фінансів райдержадміністрації оголошує конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В”– головного спеціаліста відділу бюджетної політики, прогнозування та аналізу доходів (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  15. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „Б” – завідувача сектору розвитку житлово – комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  16. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  17. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста сектору містобудування та архітектури районної державної адміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  18. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „Б” - першого заступника голови районної державної адміністрації (Завантажити)

  Конкурс на зайняття вакантної посади першого заступника голови Погребищенської райдержадміністрації не відбувся, в зв’язку з тим, що заяв про участь в конкурсі не надійшло

  19. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації (Завантажити).

  Конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Погребищенської райдержадміністрації не відбувся, в зв’язку з тим, що заяв про участь в конкурсі не надійшло

  20. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста з режимно - секретної роботи апарату Погребищенської районної державної адміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  Конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста з режимно - секретної роботи апарату Погребищенської райдержадміністрації не відбувся, в зв’язку з тим, що заяв про участь в конкурсі не надійшло

  23. Про оголошення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” (Завантажити)

  24. Умови проведення повторного конкурсу на посаду категорії „В” - головного спеціаліста сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Погребищенської районної державної адміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  25. Умови проведення конкурсу на посаду категорії „Б” - начальника управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  26. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „Б” – першого заступника голови райдержадміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  27. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  28. Управлінням агропромислового розвитку Погребищенської райдержадміністрації оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста відділу тваринництва, рослинництва, інженерно-технічного забезпечення управління агропромислового розвитку (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  29. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста з режимно – секретної роботи апарату райдержадміністрації (Завантажити).

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  30. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу фінансово – господарського забезпечення апарату райдержадміністрації на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  31. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста з режимно-секретної роботи Погребищенської районної державної адміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  32. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу фінансово – господарського забезпечення апарату Погребищенської районної державної адміністрації на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  33. Відділом освіти Погребищенської районної державної адміністрації оголошено конкурс на зайняття посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу освіти. (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  34. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено повторний конкурс на зайняття посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу фінансово – господарського забезпечення апарату Погребищенської районної державної адміністрації на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  35. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  36. Відділом освіти Погребищенської районної державної адміністрації оголошено повторний конкурс на зайняття посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу освіти. (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  37. Управлінням агропромислового розвитку Погребищенської райдержадміністрації оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста відділу тваринництва, рослинництва, інженерно-технічного забезпечення управління агропромислового розвитку (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  38. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – провідного спеціаліста сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  39. Управлінням агропромислового розвитку Погребищенської райдержадміністрації оголошено конкурс на зайняття посади державного службовця на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку категорії „В” - головного спеціаліста відділу тваринництва, рослинництва, інженерно-технічного забезпечення управління агропромислового розвитку (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  40. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „Б” – завідувача сектору забезпечення доступу до публічної інформації та роботи зі зверненнями громадян загального відділу апарату райдержадміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  41. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „Б” – начальника відділу фінансово – господарського забезпечення – головного бухгалтера апарату райдержадміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  42. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „Б” – завідувача архівного сектору райдержадміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  43. Управлінням агропромислового розвитку Погребищенської райдержадміністрації оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста відділу тваринництва, рослинництва, інженерно-технічного забезпечення управління агропромислового розвитку (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  44. Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації оголошується конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста відділу з призначення грошових допомог та компенсацій на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника. (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  45. Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” - спеціаліста сектору державних соціальних інспекторів Управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації. (Завантажити) Інформація про конкурс (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  46.  Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста з режимно - секретної роботи апарату райдержадміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  47. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста сектору розвитку інфраструктури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації на період відпустки основного працівника в зв’язку з вагітністю та пологами (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  48. Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „В” – головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  49. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста з режимно - секретної роботи апарату райдержадміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  50. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено повторний конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста з режимно - секретної роботи апарату райдержадміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  51. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  52. Відділом освіти Погребищенської районної державної адміністрації оголошено конкурс на зайняття посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу освіти (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  53. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста з режимно - секретної роботи апарату райдержадміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  54. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації (Завантажити);

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  55. Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації оголошується конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста з управлінням персоналу. (Умови конкурсу (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  56. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста з режимно – секретної роботи апарату райдержадміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  57. Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – заступника начальника управління-начальника відділу прийому заяв та документів управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації. (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  58. Відділом освіти Погребищенської районної державної адміністрації оголошено конкурс на зайняття посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу освіти. (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  59. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  60. Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу з призначення грошових допомог та компенсацій на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації. (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  61.  Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу прийому заяв та документів управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації та умови проведення конкурсу. (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  62. Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „Б” начальника відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації. (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  63. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  64. Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу з призначення грошових допомог та компенсацій на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації. (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  65  Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, на період відпустки основного працівника в зв’язку з вагітністю та пологами (Завантажити).

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  66  Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – провідного спеціаліста сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації (Завантажити).

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  67. Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації оголошує конкурсу на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації та умови проведення конкурсу (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  68. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста відділу інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, на період відпустки основного працівника в зв’язку з вагітністю та пологами (Завантажити).

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  69. Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” головного спеціаліста з питань сім’ї та молоді управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації Вінницької області (Завантажити).

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  70. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття посади державного службовця категорії „В” – провідного спеціаліста сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації (Завантажити).

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  71. Відділом освіти райдержадміністрації оголошується конкурс на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Погребищенський інклюзивно-ресурсний центр» Погребищенської районної ради Вінницької області (Завантажити).

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  72. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „Б” – начальника відділу фінансово-господарського забезпечення - головного бухгалтера апарату райдержадміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  73. Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” - спеціаліста відділу прийому заяв та документів управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації Вінницької області (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  74. Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації Вінницької області (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  75 Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” - спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  76 Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста відділу інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації на період відпустки основного працівника в зв’язку з вагітністю та пологами (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  77 Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” – провідного спеціаліста сектору правового забезпечення апарату районної державної адміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  78. Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста головного спеціаліста інформаційно-програмного забезпечення управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації Вінницької.(Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)

  79. Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації просить оголошує конкурсу на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” - провідного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації (Завантажити)

  Інформація про конкурс (Завантажити)