2020 рік

 

 1. Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації за I квартал 2020 року (Завантажити)
 2. Аналітична довідка про стан роботи із запитами на публічну інформацію в Погребищенській райдержадміністрації за І квартал 2020 року (Завантажити)
 3. Аналітична довідка про стан роботи із запитами на публічну інформацію в Погребищенській райдержадміністрації за І півріччя 2020 року (Завантажити)
 4. Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації за I півріччя 2020 року (Завантажити)
 5. Аналітична довідка про стан роботи із запитами на публічну інформацію в Погребищенській райдержадміністрації за ІІІ квартал 2020 року (Завантажити)
 6. Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації за IІІ квартал 2020 року (Завантажити)

 1. Аналітична довідка про стан роботи із запитами на публічну інформацію в Погребищенській райдержадміністрації за І квартал 2019 року (Завантажити)
 2. Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації за I квартал 2019 року (Завантажити)
 3. Аналітична довідка про стан роботи із запитами на публічну інформацію в Погребищенській райдержадміністрації за І квартал 2019 року (Завантажити)
 4. Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації за I квартал 2019 року (Завантажити)
 5. Аналітична довідка про стан роботи із запитами на доступ до публічної інформації в Погребищенській райдержадміністрації за 10 місяців 2019 року (Завантажити)
 6. Інформаційно-аналітична довідка про організацію та стан роботи зі зверненнями громадян в районній державній адміністрації за 2019 рік (Завантажити)
 7. Аналітична довідка про стан роботи із запитами на доступ до публічної інформації в Погребищенській районній державній адміністрації за 2019 рік (Завантажити)

 1. Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації за I квартал 2017 року (Скачати)
 2. Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян та запитами на отримання доступу до публічної інформації в райдержадміністрації за І півріччя 2017 року (Скачати)
 3. Аналітична довідка про стан роботи із запитами на доступ до публічної інформації в Погребищенській райдержадміністрації за 10 місяців 2017 року (Скачати)
 4. Аналітична довідка про організацію та стан роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації за 2017 рік (Скачати)
 5. Аналітична довідка про стан роботи із запитами на доступ до публічної інформації в Погребищенській райдержадміністрації за перше півріччя 2018 року (Скачати)
 6. Інформаційно - аналітична довідка про організацію та стан роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації за перше півріччя 2018 року (Скачати)
 7. Інформаційно - аналітична довідка про організацію та стан роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації ІІІ квартал 2018 року (Скачати)
 8. Інформаційно-аналітична довідка про організацію та стан роботи зі зверненнями громадян в районній державній адміністрації за 2018 рік (Скачати)
 9. Аналітична довідка про стан роботи із запитами на доступ до публічної інформації в Погребищенській районній державній адміністрації за 2018 рік (Скачати)

 1. Довідка про стан роботи зі зверненнями громадян у і кварталі 2016 року (Скачати)
 2. Довідка про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік (Скачати
 3. Інформація про роботу із зверненнями громадян та інформаційними запитами за І квартал 2015 року (Скачати)
 4. Інформація про роботу із зверненнями громадян та інформаційними запитами за І півріччя 2015 року (Скачати)
 5. Розпорядження № 218 від 7 жовтня 2015 року Про організацію особистого прийому громадян в районній державній адміністрації (Скачати)
 6. Довідка про стан роботи зі зверненнями громадян у ІІІ кварталі 2015 (Скачати)
 7. Довідка про стан роботи зі зверненнями громадян за 2015 рік (Скачати)

 

УКРАЇНА
ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 22 вересня 2020 року № 193
Про затвердження графіків особистого прийому громадян  

  Відповідно до статей 6, 13, 25, 38, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 22 Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та з метою підвищення ефективності роботи райдержадміністрації зі зверненнями громадян, об'єктивного, всебічного та вчасного їх розгляду згідно з вимогами законодавства України:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  1.1.Графік особистого прийому громадян головою районної державної адміністрації та першим заступником голови районної державної адміністрації.

  1.2.Графік особистого виїзного прийому громадян головою районної державної адміністрації та першим заступником голови районної державної адміністрації.

  2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 05.01.2018 року № 3 «Про затвердження графіків особистого прийому громадян».

  3. Загальному відділу районної державної адміністрації висвітлити графіки особистого та виїзного прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації на офіційному веб - сайті районної державної адміністрації.

  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

  Голова районної державної адміністрації З.БУТЕНКО

 


Графік
особистого прийому громадян головою районної державної адміністрації та першим заступником голови районної державної адміністрації

 

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Дні прийому Години прийому
Бутенко Зінаїда Михайлівна Голова районної державної адміністрації Кожна середа з 8.00-13.00 год. Пряма телефонна лінія за № 2-11-50

   Телефонна «гаряча лінія» проводиться за телефоном (04346) 2-11-08 у робочий час, відповідно до графіка роботи райдержадміністрації

 

Графік
особистого виїзного прийому громадян головою районної державної адміністрації та першим заступником голови районної державної адміністрації

 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Посада Дні прийому Години прийому
1. Бутенко Зінаїда Михайлівна Голова районної державної адміністрації 1-а, 3-я п’ятниця Згідно з робочим планом

 


 
2014 рік

  1. Звіт про стан роботи із зверненнями громадян у Погребищенській районній державній адміністрації за 9 місяців 2014 року. (Скачати)

  2. Інформація про роботу із зверненнями громадян та інформаційними запитами у 2014 році (Скачати)