Сектор цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації інформує, що у зв’язку із погіршенням погодних умов, зниженням температури повітря, що може призвести до переохолодження та обмороження людей на території району відкрито пункти та місця обігріву для соціально – незахищених осіб. Пункт, який діє цілодобово відкрито на базі Плисківського соціального центру «Милосердя» Погребищенського територіального центру соціального обслуговування, де бездомних громадян забезпечують тимчасовим притулком, гарячою їжею та одягом.

  І.Вінник 23 лютого 2018 року в райдержадміністрації провів круглий стіл з питання забезпечення мешканців району лікарськими засобами згідно з переліком Урядової програми «Доступні ліки» за участі лікарів загальної практики сімейної медицини, вузьких спеціальностей центральної районної лікарні та представників аптечних установ району.

  Про відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів, за Урядовою програмою «Доступні ліки» йшлося в інформації головного лікаря КУ «Погребищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Погребищенської районної ради» І.Роздольського.

  З метою інформаційно-просвітницької роботи з населенням щодо порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних, нестандартних побутових ситуацій, сектор цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації ознайомлює населення з навчально-методичними матеріалами сезонного характеру, розробленими обласним методичним кабінетом навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області.

  21 лютого 2018 року відбулося засідання районного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації П. Шафранського.

  Розглянуто підсумки роботи комітету за 2017 рік та затверджено план роботи на І півріччя 2018 року на виконання Указу Президента від 1 червня 2005 року №900 «Про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями».

  З нагоди відзначення подвигу учасників увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні 20 лютого 2018 року в м. Погребище біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбувся мітинг за участі керівництва району та міста, представників політичних партій, громадських та релігійних організацій, мешканців та гостей міста.

  «…Чотири роки тому найактивніші представники українського народу відстоювали право всіх нас жити у вільній Україні, мати право вільно дихати, відчувати себе громадянами, а не сірою масою. Люди різного віку, професій, віросповідань, з різних куточків України, в тому числі мешканці нашого району,

  Як було анонсовано ще минулого тижня, сьогодні голова Погребищенської райдержадміністрації І.Вінник відзвітував про роботу у 2017 році.

  Розширене засідання Громадської ради при Погребищенській райдержадміністрації відбулося у залі засідань районної ради за участі представників органів влади, місцевого самоврядування, членів колегії та громадської ради, ЗМІ.

  Відкрив та вів засідання голова Громадської ради Л.Братанюк. Він ознайомив присутніх із порядком денним, який одноголосно було затверджено.

  Лист Міністерства соціальної політики від 13.02.2017 р. N 317/0/101-17/282 «Щодо включення індексації до виплат, які враховуються до зарплати при забезпеченні її мінімального розміру» відкликано згідно з листом Міністерства соціальної політики України від 7 вересня 2017 року N 2341/0/101-17.

  Натомість Міністерство соціальної політики надає роз’яснення листом від 02.01.2018 р. N 50/0/2-18/28 «Про врахування сум індексації при забезпеченні мінімальної зарплати»

  Громадська спілка «Громадські ініціативи України» продовжують підтримувати та поширювати найкращий досвід громадських організацій та ініціативних груп, які працюють в Україні та запрошує до подачі заявок для участі у четвертому конкурсі «Краща громадська ініціатива України 17».

  Метою конкурсу є відзначення, популяризація та поширення інформації серед громадськості України про важливі ініціативи, акції, проекти, які були реалізовані громадськими організаціями та ініціативними групами.

  Розпорядженням райдержадміністрації від 12.02.2018 року №31 при райдержадміністрації утворено конкурсну комісію з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів, які здійснюватимуть пільгове медичне обслуговування окремих груп пільгової категорії населення згідно з Комплексною цільовою програмою підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей, а також сімей загиблих та інших верств населення, які потребують соціального захисту на 2018 рік, затвердженою рішенням 23 сесії Погребищенської районної ради 7 скликання від 21.12.2017 року № 4-23-7/539.

  Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту району на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 31 січня 2018 року № 17 та з метою підготовки органів управління цивільного захисту району до виконання завдань за призначенням 14 лютого 2018 року проведено штабне тренування органів управління районної ланки єдиної державної системи цивільного захисту.