Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  Сьогодні, 18 вересня, в Погребищенській районній державній адміністрації відбулося офіційне представлення новопризначеної голови районної державної адміністрації Зінаїди Бутенко.

  На представленні були присутні керівники установ та організації, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій, правоохоронні органи, депутати районної та міської ради та представники ЗМІ.

  Про забезпечення виконання положень Виборчого кодексу України йшлося на нараді із головами територіальних громад району

  17 вересня 2020 року перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський провів нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад району за участі голови районної ради Сергія Волинського, ряду керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відповідно до Постанови Центральної виборчої комісії від 28.08.2020 року №204 «Про роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів» Погребищенська міська територіальна виборча комісія Вінницького району повідомляє про утворення округів:

  — округ №1 — м. Погребище (7425 виборців);

  — округ №2 — населені пункти:

  Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України, на виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році», від 16 січня 2020 року №13/2020, Указу Президента України «Про внесення змін до Указу Президента України від 16 січня 2020 року № 13/2020», від 23 березня 2020 року №103/2020, в період з жовтня по грудень 2020 року буде проведено черговий призов громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, інших утворених відповідно до законів України військових формувань.

  Розпочався процес офіційного висування кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільського, селищного, міського голів

  15 вересня розпочався процес офіційного висування кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільського, селищного, міського голів. Про це йдеється в Календарному плані основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня, затвердженому Центральною виборчою комісією. Згідно з планом, висування кандидатів у депутати, кандидатів на посади сільського, селищного, міського голів розпочинається за 40 днів до дня голосування та закінчується за 30 днів до нього, а саме – з 15 до 24 вересня включно.

  10 серпня 2020 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову №172 «Про утворення та формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (крім міст в Автономній Республіці Крим), районних у місті Києві територіальних виборчих комісій», відповідно до якої утворено Погребищенську міську територіальну виборчу комісію Вінницького району Вінницької області.

  Сьогодні публікуємо склад цієї комісії (зі змінами, внесеними постановою Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року №206).

  З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

  Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця управління соціального захисту населення отримує від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу.

  Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів. Відповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19.

  Документ, зокрема, передбачає: проводитиметься опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань та температурний скринінг усім особам, які заходять до приміщень для голосування та приміщень виборчих комісій.

  Президент України призначив нових голів Гайсинської та Погребищенської РДА

  Відповідні розпорядження Президента України Володимира Зеленського оприлюднені на сайті Офіційного інтернет-представництва Глави держави.

  Так, згідно із розпорядженням Президента №460/2020-рп від 14 вересня поточного року, головою Гайсинської районної державної адміністрації призначено Головашич Людмилу Володимирівну.